Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 24. 12. 2022 v 02:30 SEČ
  CHI CBJ  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
22. 12. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2022 01:30Chicago BlackhawksCHI-NYRNew York Rangers1:7PreviewReviewVideo
17. 12. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 12. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2022 01:00Philadelphia FlyersPHI-CBJColumbus Blue Jackets5:3PreviewReviewVideo
20. 12. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
17. 12. 2022 19:00Boston BruinsBOS-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2022 01:00Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 02. 2022 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:7PreviewReviewVideo
12. 01. 2022 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
13. 04. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
11. 04. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
26. 02. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks0:2PreviewReviewVideo
24. 02. 2021 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks5:6sPreviewReviewVideo
14. 02. 2021 02:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets3:2pPreviewReviewVideo
12. 02. 2021 02:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:6PreviewReviewVideo
01. 02. 2021 01:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
30. 01. 2021 02:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets32102022287:1303-20-111-218-11-12-9-12-85L
CHI Chicago Blackhawks3172041870:1202-40-213-184-12-23-8-21-98L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2081111761:813-10-16-143-71L
CHI Chicago Blackhawks1841221045:762-20-26-120-1011L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks13382825:440-20-07-62-83L
CBJ Columbus Blue Jackets12291526:490-10-05-72-85L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22117Chicago Blackhawks CHI-CBJ Columbus Blue Jackets19114822

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
abonentalexander1986ctibor88dilitdindaemmettgolo
ica62ignac75jarynjuventus1kerrym.beranekmtl
packova.ivetpetepetrssonpetterson76silvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
amadore77flyers66francoafuneshiguainhojankrab88
maly.petkoondontatuldatwister

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
exxegasstcharlmatys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986ctibor88funesjindrich73krab88packova.ivetpetrsson
silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77dilitdindaemmettflyers66francoa
gassthiguainhojancharlica62juventus1kerry
maly.petkomatys1979m.beranekmtlondonpetterson76tatulda
twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]