Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 19. 01. 2023 v 01:00 SEČ
  OTT PIT  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins5:4pPreviewReviewVideo
17. 01. 2023 02:00St. Louis BluesSTL-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2023 01:00Colorado AvalancheCOL-OTTOttawa Senators7:0PreviewReviewVideo
13. 01. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-OTTOttawa Senators3:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2023 01:30Ottawa SenatorsOTT-NSHNashville Predators0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 01. 2023 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins5:4pPreviewReviewVideo
17. 01. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks4:3pPreviewReviewVideo
15. 01. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
14. 01. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-WPGWinnipeg Jets1:4PreviewReviewVideo
11. 01. 2023 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-VANVancouver Canucks5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins0:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2022 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:4PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
04. 03. 2020 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators7:3PreviewReviewVideo
31. 12. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators5:2PreviewReviewVideo
02. 02. 2019 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators5:3PreviewReviewVideo
09. 12. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins2:1pPreviewReviewVideo
18. 11. 2018 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins6:4PreviewReviewVideo
07. 04. 2018 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators4:0PreviewReviewVideo
14. 02. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins432215650139:1303-61-019-2412-5-410-10-23-71W
OTT Ottawa Senators431921341126:1394-31-018-2511-10-18-11-25-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins2112542873:612-41-09-126-41W
OTT Ottawa Senators22111012370:671-11-010-126-42L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins22101022266:691-20-010-125-51L
OTT Ottawa Senators2181121856:723-20-08-134-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22289Ottawa Senators OTT-PIT Pittsburgh Penguins101011327

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
alexander1986exxehiguaincharlica62jarynjindrich73
matys1979mtlsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ctibor88francoafunesignac75juventus1krab88loshakimos
ondontwisterzdeno11

Tipovali, že vyhraje Pittsburgh Penguins (-1)
abonentamadore77dindaflyers66gasstgolohojan
kerrym.beranekpetrssonpetterson76

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986funeshojan

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ckkvvlkctibor88dindaexxeflyers66
francoaganco1gassthiguaincharlica62jindrich73
juventus1kerrykrab88loshakimosmatys1979m.beranekmtl
ondonpetrssonpetterson76silvia7twisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]