Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 28. 02. 2007 v 02:30 SEČ
  CHI DET  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2007 21:00Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks0:2PreviewReviewVideo
22. 02. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 21:30New York RangersNYR-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings4:3pPreviewReviewVideo
24. 02. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers3:4sPreviewReviewVideo
22. 02. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 02. 2007 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2007 01:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
15. 12. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
14. 04. 2006 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings3:7PreviewReviewVideo
01. 04. 2006 02:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo
13. 03. 2006 01:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings3:5PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks6:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2005 02:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
02. 11. 2005 01:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings633924878195:1553-81-435-2822-7-417-17-46-42L
CHI Chicago Blackhawks622339946154:1865-92-736-2612-18-411-21-54-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings29227444105:571-40-317-129-11L
CHI Chicago Blackhawks30121842466:781-40-320-102-81W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings34171743490:982-41-118-164-61L
CHI Chicago Blackhawks32112152288:1084-52-416-164-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD1:1(1:1, -:-, -:-)19:56
CBJCBJ-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)18:57
MTLMTL-BUFBUF0:1(0:1, -:-, -:-)08:57
CARCAR-WSHWSH0:0(0:0, -:-, -:-)02:55
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:1(1:1, -:-, -:-)19:56
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]