Buffalo Sabres - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2022/23)


Začátek zápasu: 28. 03. 2023 v 01:00 SEČ
  BUF MTL  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2023 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
25. 03. 2023 22:00New York IslandersNYI-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2023 00:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils5:4PreviewReviewVideo
22. 03. 2023 00:00Buffalo SabresBUF-NSHNashville Predators3:7PreviewReviewVideo
19. 03. 2023 18:00Buffalo SabresBUF-BOSBoston Bruins0:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2023 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
26. 03. 2023 00:00Montreal CanadiensMTL-CBJColumbus Blue Jackets8:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2023 00:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2023 00:00Montreal CanadiensMTL-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
19. 03. 2023 00:00Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 11. 2022 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:7PreviewReviewVideo
28. 10. 2022 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo
24. 02. 2022 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres4:0PreviewReviewVideo
13. 02. 2022 18:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:5PreviewReviewVideo
27. 11. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2021 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2020 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
10. 10. 2019 01:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens5:4pPreviewReviewVideo
24. 03. 2019 00:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres7:4PreviewReviewVideo
23. 11. 2018 22:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres723531676258:2678-61-220-5214-20-321-11-33-72W
MTL Montreal Canadiens732938664211:2709-64-230-4316-17-313-21-33-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens361617335111:1326-32-211-255-52W
BUF Buffalo Sabres371420331131:1523-30-010-273-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres352111345127:1155-31-210-256-41W
MTL Montreal Canadiens371321329100:1383-32-019-184-63L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22748Buffalo Sabres BUF-MTL Montreal Canadiens3022725

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
abonentalexander1986ckkvvlkdindaemmettexxeflyers66
francoafunesganco1gasstglumgolohiguain
hojanignac75jindrich73juventus1kerrykopy5000krab88
m.beranekondonpetrssonpetrzelpetterson76silvia7thajskemenu
twisterzdeno11

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ica62matys1979

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
amadore77mtl

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986funeshojanica62juventus1kopy5000matys1979

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentamadore77ckkvvlkdindaemmettexxeflyers66
francoaganco1gasstglumhiguainjindrich73kerry
krab88m.beranekmtlondonpetrssonpetrzelpetterson76
silvia7thajskemenutwisterzdeno11

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]