Seattle Kraken - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. zápas 1. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 25. 04. 2023 v 04:00 SEČ
  SEA COL  

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche4:6PreviewReviewVideo
21. 04. 2023 03:30Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken3:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2023 04:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken1:3PreviewReviewVideo
14. 04. 2023 04:30Seattle KrakenSEA-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche3:2pPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche4:6PreviewReviewVideo
21. 04. 2023 03:30Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken3:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2023 04:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken1:3PreviewReviewVideo
15. 04. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 04. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche4:6PreviewReviewVideo
21. 04. 2023 03:30Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken3:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2023 04:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken1:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2023 03:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken2:3pPreviewReviewVideo
22. 01. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
22. 10. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken2:3PreviewReviewVideo
21. 04. 2022 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2022 03:00Colorado AvalancheCOL-SEASeattle Kraken4:3PreviewReviewVideo
20. 11. 2021 04:00Seattle KrakenSEA-COLColorado Avalanche3:7PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche3210410:90-00-02-11-1-01-0-02-12W
SEA Seattle Kraken312029:100-00-02-10-1-01-1-01-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche211024:50-00-02-01-11W
SEA Seattle Kraken101004:60-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken211025:40-00-02-01-11L
COL Colorado Avalanche110026:40-00-00-11-01W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche3210410:90-00-02-11-1-01-0-02-12W
SEA Seattle Kraken312029:100-00-02-10-1-01-1-01-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche211024:50-00-02-01-11W
SEA Seattle Kraken101004:60-00-00-10-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SEA Seattle Kraken211025:40-00-02-01-11L
COL Colorado Avalanche110026:40-00-00-11-01W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche8251247109280:22615-76-338-4422-13-629-11-18-22W
SEA Seattle Kraken8246288100289:2569-80-432-5020-17-426-11-46-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche412213650137:1124-61-319-226-41W
SEA Seattle Kraken412017444137:1274-40-115-264-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche412911159143:11411-15-019-2210-011W
SEA Seattle Kraken412611456152:1295-40-317-247-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22921Seattle Kraken SEA-COL Colorado Avalanche79201121

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken (-1)
alexander1986dindaexxeflyers66ganco1golokubalin

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
amadore77ignac75jindrich73lacroixmatys1979m.beranekmtl
ondonpepatlamolep

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
abonentckkvvlkfrancoafunesglumhiguainhojan
charlica62jarynjuventus1kerrykrab88petrsson
petrzelpetterson76silvia7thajskemenutwisterzdeno11

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986ckkvvlkdindaexxefrancoahiguaincharl
matys1979mtltwisterzdeno11

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentamadore77flyers66funesganco1glumhojan
ica62jindrich73juventus1kerrykrab88kubalinlacroix
m.beranekondonpetrssonpetrzelpetterson76silvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
TBLTBL-VANVAN3:2(0:1, 2:1, 1:0)53:56
FLAFLA-SEASEA1:1(1:1, -:-, -:-)07:58
TORTOR-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BOSBOS03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 17. 10. 2026 19:00
WSHWSH-NJDNJD4:2(1:1, 3:0, 0:1)Review
novasport1 17. 10. 2026 21:30
WPGWPG-CARCAR2:3(0:0, 2:2, 0:1)Review
novasport1 18. 10. 2026 01:00
MTLMTL-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 18. 10. 2026 04:00
VGKVGK-PITPIT04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - NYINYI2512915
MTLMTL - BUFBUF17101717
DETDET - SJSSJS413111016
PHIPHI - OTTOTT7716167
CBJCBJ - NYRNYR12511915
CHICHI - DALDAL4223618
NSHNSH - STLSTL13971311
LAKLAK - BOSBOS51112518
UTAUTA - EDMEDM1648421
VGKVGK - PITPIT2621124
MINMIN - CBJCBJ10010
CGYCGY - CARCAR00101

Narozeniny hráčů

18.10.Henry, Alex47 let
18.10.Liffiton, David42 let
18.10.Wellman, Casey39 let
18.10.Hanowski, Ben36 let
18.10.Alt, Mark35 let
18.10.UTAJones, Zac26 let
18.10.CBJJohnson, Kent24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

16.10.ANAGranlund- horní část těla
16.10.CHIByram- horní část těla
16.10.SEAMontour- horní část těla
15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.MINMaatta- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]