Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. zápas 2. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 09. 05. 2023 v 02:30 SEČ
  EDM VGK  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 05. 2023 02:30Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
07. 05. 2023 01:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
04. 05. 2023 03:30Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
30. 04. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-EDMEdmonton Oilers4:5PreviewReviewVideo
26. 04. 2023 03:30Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 05. 2023 02:30Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights1:5PreviewReviewVideo
07. 05. 2023 01:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
04. 05. 2023 03:30Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
28. 04. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo
25. 04. 2023 03:30Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 05. 2023 01:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
04. 05. 2023 03:30Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers6:4PreviewReviewVideo
29. 03. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers4:7PreviewReviewVideo
26. 03. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights3:4pPreviewReviewVideo
15. 01. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 04:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights4:3pPreviewReviewVideo
16. 04. 2022 22:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights4:0PreviewReviewVideo
09. 02. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights0:4PreviewReviewVideo
28. 11. 2021 01:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
23. 10. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo

Statistiky v 2. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers211029:70-00-00-20-0-01-1-01-11W
VGK Vegas Golden Knights211027:90-00-00-21-1-00-0-01-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights211027:90-00-00-21-11L
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers211029:70-00-00-21-11W
VGK Vegas Golden Knights000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers85121234:271-20-01-72-0-13-1-15-31W
VGK Vegas Golden Knights75201026:231-00-01-63-2-02-0-05-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights5320617:170-00-01-43-21L
EDM Edmonton Oilers3201513:90-10-00-32-12W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers5311721:181-10-01-43-21W
VGK Vegas Golden Knights220049:61-00-00-22-02W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights8251229111272:22913-95-437-4525-15-126-7-86-42W
EDM Edmonton Oilers8250239109325:2605-90-421-6123-12-627-11-39-19W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers412312652159:1264-60-39-329-13W
VGK Vegas Golden Knights412515151133:1166-12-118-237-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights41267860139:1137-83-319-227-31W
EDM Edmonton Oilers412711357166:1341-30-112-299-17W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22951Edmonton Oilers EDM-VGK Vegas Golden Knights1541118

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentckkvvlkdindaflyers66francoaganco1hojan
charlica62ignac75juventus1m.beranekpetrzelsilvia7
twister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
exxehiguainjindrich73petrsson

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
matys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
petrsson

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkdindaexxeflyers66francoaganco1
higuainhojancharlica62jindrich73juventus1matys1979
m.beranekpetrzelsilvia7twister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG1:0(1:0, -:-, -:-)15:55
PITPIT-UTAUTA0:2(0:2, -:-, -:-)16:55
CARCAR-CBJCBJ1:0(1:0, -:-, -:-)17:58
DETDET-CHICHI0:0(0:0, -:-, -:-)00:57
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - BOSBOS510181513
NSHNSH - WSHWSH13911721
DALDAL - MTLMTL22821812
MINMIN - NYINYI3010721
ANAANA - BUFBUF10148919
LAKLAK - OTTOTT202111118
SJSSJS - VANVAN2614128
VGKVGK - NJDNJD2144718
FLAFLA - WPGWPG00000
CGYCGY - SEASEA00000
BOSBOS - CHICHI00000
DETDET - STLSTL00000
NSHNSH - TBLTBL00000
NYINYI - EDMEDM00000
LAKLAK - BUFBUF00000
SJSSJS - OTTOTT00000

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]