Carolina Hurricanes - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. zápas 3. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 19. 05. 2023 v 02:00 SEČ
  CAR FLA  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 05. 2023 02:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
12. 05. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils3:2pPreviewReviewVideo
10. 05. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes1:6PreviewReviewVideo
07. 05. 2023 21:30New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes8:4PreviewReviewVideo
06. 05. 2023 02:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 05. 2023 02:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
13. 05. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
11. 05. 2023 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs1:2PreviewReviewVideo
08. 05. 2023 00:30Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs3:2pPreviewReviewVideo
05. 05. 2023 01:00Toronto Maple LeafsTOR-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes4:6PreviewReviewVideo
31. 12. 2022 01:30Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2022 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
17. 02. 2022 01:30Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
09. 01. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
06. 11. 2021 23:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
25. 04. 2021 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes4:3pPreviewReviewVideo
23. 04. 2021 01:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
09. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
07. 04. 2021 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo

Statistiky v 3. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes000000:00-00-00-00-00
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes000000:00-00-00-00-00
FLA Florida Panthers000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes118301640:283-00-04-75-1-03-2-07-32W
FLA Florida Panthers128401640:374-00-05-72-3-06-1-07-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes65101022:112-00-03-35-13W
FLA Florida Panthers5230415:191-00-02-32-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers76101225:183-00-03-46-16W
CAR Carolina Hurricanes5320618:171-00-01-43-21W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes8252219113266:21313-94-344-3828-10-324-11-65-52W
FLA Florida Panthers824232892290:2736-82-120-6223-13-519-19-36-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes412810359137:1035-31-224-176-43W
FLA Florida Panthers412313551153:1253-50-111-305-52L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes412411654129:1108-63-120-214-61W
FLA Florida Panthers411919341137:1483-32-09-327-34W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22963Carolina Hurricanes CAR-FLA Florida Panthers1474519

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
abonentdindaflyers66ganco1gassthiguainhojan
charlica62ignac75m.beranekpetrzelthajskemenutwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlkfrancoajindrich73juventus1lacroixpetrssonsilvia7

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
exxefunesglummatys1979

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dindaexxefrancoamatys1979silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkflyers66funesganco1gasstglum
higuainhojancharlica62jindrich73juventus1lacroix
m.beranekpetrssonpetrzelthajskemenutwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]