Vegas Golden Knights - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. zápas 3. kola play off 2022/23)


Začátek zápasu: 21. 05. 2023 v 21:00 SEČ
  VGK DAL  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 05. 2023 21:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
20. 05. 2023 02:30Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
15. 05. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights2:5PreviewReviewVideo
13. 05. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
11. 05. 2023 04:00Edmonton OilersEDM-VGKVegas Golden Knights4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 05. 2023 21:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
20. 05. 2023 02:30Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
16. 05. 2023 02:00Dallas StarsDAL-SEASeattle Kraken2:1PreviewReviewVideo
14. 05. 2023 01:00Seattle KrakenSEA-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo
12. 05. 2023 03:30Dallas StarsDAL-SEASeattle Kraken5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 05. 2023 02:30Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars4:3pPreviewReviewVideo
08. 04. 2023 21:30Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights2:1sPreviewReviewVideo
26. 02. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
17. 01. 2023 00:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars0:4PreviewReviewVideo
27. 04. 2022 02:30Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights3:2sPreviewReviewVideo
09. 12. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars5:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2021 02:30Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights2:3pPreviewReviewVideo
15. 09. 2020 02:00Vegas Golden KnightsVGK-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo
13. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights2:1PreviewReviewVideo
11. 09. 2020 02:00Dallas StarsDAL-VGKVegas Golden Knights3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky v 3. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights110024:31-00-00-11-0-00-0-01-01W
DAL Dallas Stars100113:40-10-00-10-0-00-0-10-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights110024:31-00-00-11-01W
DAL Dallas Stars000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars100113:40-10-00-10-11L
VGK Vegas Golden Knights000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars148331950:440-30-05-95-0-23-3-16-41L
VGK Vegas Golden Knights129301845:362-00-02-105-2-04-1-08-23W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars75021228:160-20-03-45-23W
VGK Vegas Golden Knights75201025:231-00-01-65-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights5410820:131-00-01-44-11W
DAL Dallas Stars7331722:280-10-02-53-42L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights8251229111272:22913-95-437-4525-15-126-7-86-42W
DAL Dallas Stars82472114108285:2188-144-341-4122-10-925-11-58-26W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars412210953142:1154-92-220-217-34W
VGK Vegas Golden Knights412515151133:1166-12-118-237-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights41267860139:1137-83-319-227-31W
DAL Dallas Stars412511555143:1034-52-121-207-32W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
22966Vegas Golden Knights VGK-DAL Dallas Stars569612

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
ckkvvlkfunescharlmatys1979petrzel

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
glumgoloica62juventus1petrssontwister

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
abonentexxeflyers66francoahiguainhojanignac75
m.beraneksilvia7

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
francoaglumhojancharlica62silvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentckkvvlkexxeflyers66funeshiguainjuventus1
matys1979m.beranekpetrssonpetrzeltwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]