Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 03. 2007 v 01:30 SEČ
  OTT PIT  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:5sPreviewReviewVideo
04. 03. 2007 21:00Chicago BlackhawksCHI-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
03. 03. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
01. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins4:5sPreviewReviewVideo
04. 03. 2007 20:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:3sPreviewReviewVideo
03. 03. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins3:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2007 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 11. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:6PreviewReviewVideo
22. 03. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
02. 03. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators2:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators663828576226:1814-52-329-3721-13-217-15-37-32L
PIT Pittsburgh Penguins653530970221:20312-97-525-4019-13-416-17-56-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators342113242120:821-21-116-188-26W
PIT Pittsburgh Penguins321913438105:823-43-217-159-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators321715334106:993-31-213-195-52L
PIT Pittsburgh Penguins331617532116:1219-54-38-256-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]