Minnesota Wild - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 03. 11. 2023 v 01:00 SEČ
  MIN NJD  
Minnesota zavítala v minulém zápase na led svého dnešního soupeře. Pro nadcházející utkání si s New Jersey pouze vymění pořadatelství zápasu. V sestavě mohou přivítat Matta Boldyho, který naposledy hrál 16.10. proti Torontu. Pro Boldyho je přichystané místo ve druhé formaci. V brance dnes bude stát Filip Gustavsson.

Ďábly čeká čtyřzápasový trip, během kterého se představí v St.Louis, Chicagu, Coloradu a právě v Minnesotě. Dnes měli svěřenci Lindyho Ruffa dobrovolný ranní trénink, na kterém se rozhodovalo o tom, kdo bude proti Wild chytat. Devils se dnes opět představí bez svého kapitána Hischiera. Zvoleným brankářem pro dnešní duel je Vítek Vaněček.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2023 01:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils3:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo
27. 10. 2023 01:30Philadelphia FlyersPHI-MINMinnesota Wild6:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2023 03:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers7:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 11. 2023 01:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils3:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres5:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2023 01:30New Jersey DevilsNJD-WSHWashington Capitals4:6PreviewReviewVideo
25. 10. 2023 01:15Montreal CanadiensMTL-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2023 00:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
12. 02. 2023 02:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
03. 12. 2021 02:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
25. 11. 2021 01:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
27. 11. 2019 01:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
16. 02. 2019 02:30Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils4:5pPreviewReviewVideo
09. 02. 2019 19:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2017 02:00Minnesota WildMIN-NJDNew Jersey Devils3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils85211133:301-10-10-83-2-12-0-05-32W
MIN Minnesota Wild9342832:380-20-12-72-1-11-3-13-63L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils6321723:240-10-10-63-32W
MIN Minnesota Wild4211516:160-10-01-32-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils2200410:61-00-00-22-02W
MIN Minnesota Wild5131316:220-10-11-41-43L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23128Minnesota Wild MIN-NJD New Jersey Devils712251128

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
alexander1986golohojanica62ignackerrypackova.ivet

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitfrancoafunesjoe33klindokrab88mafija
maly.petkom.beranekmoogpepatlamolepsilvia7

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
abonentctibor88dindaganco1gasstglumhiguain
charlignac75jarynjindrich73jurcajuventus1kori
mailrkmatys1979mirkrumtlpetrssonpetrzelpetterson76
thajskemenutwistervavrinhovohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986ckkvvlkica62jurcakorimafijamtl
petrssonpetterson76silvia7vohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentctibor88dilitdindafrancoafunesganco1
gasstglumhiguainhojancharlignacjuventus1
kerryklindokrab88maly.petkomatys1979m.beranekmirkru
moogpackova.ivetpepatlamoleppetrzelthajskemenutwistervavrinho

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ211072110
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]