Washington Capitals - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2023/24)


Začátek zápasu: 09. 11. 2023 v 01:30 SEČ
  WSH FLA  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 00:00Washington CapitalsWSH-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2023 00:00Washington CapitalsWSH-NYINew York Islanders0:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 11. 2023 01:30Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
07. 11. 2023 01:00Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets5:4pPreviewReviewVideo
05. 11. 2023 01:00Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2023 00:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers0:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2023 00:00Boston BruinsBOS-FLAFlorida Panthers3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 04. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers2:4PreviewReviewVideo
17. 02. 2023 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:6PreviewReviewVideo
16. 11. 2022 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
14. 05. 2022 01:30Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo
12. 05. 2022 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:3PreviewReviewVideo
10. 05. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers2:3pPreviewReviewVideo
07. 05. 2022 19:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers6:1PreviewReviewVideo
06. 05. 2022 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:1PreviewReviewVideo
04. 05. 2022 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2021 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
FLA Florida Panthers116411331:321-10-06-54-1-02-3-16-41W
WSH Washington Capitals105411121:302-12-08-24-3-01-1-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers5410817:131-00-03-24-13W
WSH Washington Capitals7430812:172-02-07-04-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers6231514:190-10-03-32-41L
WSH Washington Capitals311139:130-10-01-21-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
23168Washington Capitals WSH-FLA Florida Panthers626101226

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
alexander1986dumaskerrymaly.petkom.beranekpetterson76

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
abonentctibor88dilitemmettexxefrancoafunes
ganco1golohiguainhojancharlica62ignac75
jarynjoe33juventus1klindokorimafijapackova.ivet
pepatlamoleppetepetrssonthajskemenutwister

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
dindagasstignacjurcamoogmtlpetrzel
silvia7vavrinhovohajs

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
ckkvvlkemmettfunesganco1higuainica62jurca
klindopepatlamolepsilvia7twistervohajs

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentalexander1986ctibor88dilitdindadumasfrancoa
gassthojancharlignacjuventus1kerrykori
mafijamaly.petkom.beranekmoogmtlpackova.ivetpete
petrssonpetrzelpetterson76thajskemenuvavrinho

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ17107199
CARCAR - BOSBOS15154921
CHICHI - LAKLAK119141315
STLSTL - MTLMTL1310101117
NSHNSH - NYINYI23451415
DALDAL - NJDNJD24451416
WPGWPG - FLAFLA84221019
UTAUTA - MINMIN111391020
VGKVGK - OTTOTT3022523
ANAANA - VANVAN2752822
SJSSJS - BUFBUF15153228

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]