St. Louis Blues - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 20. 10. 2024 v 01:00 SEČ
  STL CAR  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2024 01:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
18. 10. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-NYINew York Islanders1:0pPreviewReviewVideo
16. 10. 2024 01:30St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo
12. 10. 2024 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues4:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2024 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues4:5pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 10. 2024 01:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes4:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2024 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CARCarolina Hurricanes1:4PreviewReviewVideo
16. 10. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
12. 10. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
17. 05. 2024 01:00Carolina HurricanesCAR-NYRNew York Rangers3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 04. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes2:5PreviewReviewVideo
07. 01. 2024 02:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues1:2sPreviewReviewVideo
22. 02. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
02. 12. 2022 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes4:6PreviewReviewVideo
27. 03. 2022 01:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes2:7PreviewReviewVideo
14. 11. 2021 01:30Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
05. 02. 2020 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes6:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2019 01:30Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues5:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2018 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes4:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2017 02:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues5320613:142-00-03-21-1-02-1-03-21W
CAR Carolina Hurricanes321049:70-00-02-11-1-01-0-02-12W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes211025:60-00-01-11-11W
STL St. Louis Blues211022:41-00-02-01-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues3210411:101-00-01-22-11L
CAR Carolina Hurricanes110024:10-00-01-01-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
24461St. Louis Blues STL-CAR Carolina Hurricanes69261616

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
alexander1986banffdukygoloignac75maly.petko

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ctibor88darth0banefunesica62m.beranekpackova.ivetpispet
spalinithajskemenu

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
abonentaveomardilitdumasemmettexxeflyers66
francoaganco1gasstglumhojaninanajabkin
jarynjuventus1kerrykorimatys1979mtlnightshift
peterykpetrzelpetterson76silvia7viti

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986banffctibor88darth0banedumasemmettfrancoa
funesganco1ica62juventus1korim.beranekmtl
nightshiftspalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentdilitflyers66gasstjabkinkerrymaly.petko
matys1979packova.ivetpeterykpetrzelpetterson76pispetsilvia7
thajskemenuviti

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD0:0(0:0, -:-, -:-)02:59
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz