Tampa Bay Lightning - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(8. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 07. 04. 2007 v 02:00 SEČ
  TBL FLA  

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2007 02:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:7PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals5:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2007 01:30Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 04. 2007 02:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:7PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers1:0PreviewReviewVideo
01. 04. 2007 23:00Florida PanthersFLA-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
31. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
29. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2007 01:00Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
04. 03. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:2sPreviewReviewVideo
18. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:4pPreviewReviewVideo
23. 11. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:6PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
14. 10. 2006 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning3:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2006 23:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:1PreviewReviewVideo
02. 04. 2006 02:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning804436488249:25115-410-135-4522-18-122-18-35-53W
FLA Florida Panthers8034461568236:2505-152-837-4323-18-611-28-95-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
FLA Florida Panthers412318646145:1254-61-218-236-41L
TBL Tampa Bay Lightning402218144117:1106-14-021-195-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning402218344132:1419-36-114-265-51W
FLA Florida Panthers39112892291:1251-91-619-205-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:1(0:1, -:-, -:-)15:00
NJDNJD-COLCOL1:1(1:1, -:-, -:-)17:57
NYINYI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)17:55
WSHWSH-LAKLAK1:0(1:0, -:-, -:-)17:55
CBJCBJ-TORTOR1:1(1:1, -:-, -:-)14:56
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:1(0:1, -:-, -:-)15:00
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]