Minnesota Wild - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 07. 02. 2025 v 01:30 SEČ
  MIN CAR  

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 01:30Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 01:00Boston BruinsBOS-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-MINMinnesota Wild6:0PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 01:00Montreal CanadiensMTL-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
30. 01. 2025 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2025 01:30Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2025 02:00Winnipeg JetsWPG-CARCarolina Hurricanes3:0PreviewReviewVideo
02. 02. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-LAKLos Angeles Kings2:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-CHIChicago Blackhawks3:2PreviewReviewVideo
29. 01. 2025 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2025 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild0:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2024 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
21. 01. 2024 23:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild2:5PreviewReviewVideo
20. 01. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
20. 11. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes2:1pPreviewReviewVideo
03. 04. 2022 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
13. 02. 2022 02:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
08. 12. 2019 01:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild6:2PreviewReviewVideo
16. 11. 2019 20:00Minnesota WildMIN-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
24. 03. 2019 00:00Carolina HurricanesCAR-MINMinnesota Wild5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes543218468176:1494-40-025-2920-6-112-12-36-42L
MIN Minnesota Wild543119466155:1556-40-028-2611-12-120-7-34-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes27206141101:691-10-012-157-31L
MIN Minnesota Wild24111212362:803-10-013-113-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild3020734393:753-30-015-156-42L
CAR Carolina Hurricanes27121232775:803-30-013-144-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25243Minnesota Wild MIN-CAR Carolina Hurricanes12148208

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alexander1986banfffunesgoloignacignac75jabkin
labushmachampmaly.petkomtlspalini

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
darth0banedilitexxefrancoaganco1jarynjindrich73
juventus1korim.beranekpackova.ivetpispetsilvia717jaja

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
emmetthojancharlica62kasatonakerrymatys1979
peteryk

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
banffdarth0banedilitemmettexxefrancoaganco1
hojanica62jabkinjindrich73juventus1machampmaly.petko
m.beranekmtlpackova.ivetpeteryksilvia7spalini

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
alexander1986funescharlignackerrylabushmatys1979
pispet

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)02:57
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]