New York Islanders - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2024/25)


Začátek zápasu: 15. 03. 2025 v 00:30 SEČ
  NYI EDM  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2025 00:30New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo
12. 03. 2025 03:30Los Angeles KingsLAK-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
10. 03. 2025 02:00Anaheim DucksANA-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2025 05:00San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:4PreviewReviewVideo
05. 03. 2025 01:30New York IslandersNYI-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2025 00:30New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers1:2pPreviewReviewVideo
14. 03. 2025 00:30New Jersey DevilsNJD-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2025 23:30Buffalo SabresBUF-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2025 05:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars5:4PreviewReviewVideo
07. 03. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 11. 2024 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
20. 12. 2023 01:30New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2023 02:30Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2023 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
24. 11. 2022 01:30New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers3:0PreviewReviewVideo
12. 02. 2022 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2022 20:00New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers3:2pPreviewReviewVideo
09. 10. 2019 01:00New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers2:5PreviewReviewVideo
22. 02. 2019 03:00Edmonton OilersEDM-NYINew York Islanders4:3pPreviewReviewVideo
17. 02. 2019 01:00New York IslandersNYI-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers653724478209:19210-40-028-3720-11-217-13-23-72L
NYI New York Islanders642928765174:1926-70-031-3315-13-214-15-54-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers332011242105:966-20-016-175-52W
NYI New York Islanders30151323287:933-20-013-178-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers321713236104:964-20-012-203-72L
NYI New York Islanders34141553387:993-50-018-164-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
25427New York Islanders NYI-EDM Edmonton Oilers510181315

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
alexander1986hojanignacjabkinpackova.ivet

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomardilitcharlica62inanajuventus1maly.petko
petepispetspalini

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentbanffdarth0baneemmettexxefrancoagolo
ignac75jarynkerrykorilabushlacroixmatys1979
m.beranekmtlsilvia7thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
alexander1986banffdilitemmetthojanica62jabkin
juventus1labushmaly.petkomtlpackova.ivetpete

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentaveomardarth0banefrancoacharlignacinana
kerrykorimatys1979m.beranekpispetsilvia7spalini
thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-PHIPHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CGYCGY01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-NJDNJD02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ0:0(0:0, -:-, -:-)06:59
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]