Anaheim Ducks - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 15. 10. 2007 v 02:00 SEČ
  ANA MIN  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings6:3PreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild0:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2007 18:00Anaheim DucksANA-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
06. 10. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 10. 2007 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild0:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2007 18:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 02:00Minnesota WildMIN-EDMEdmonton Oilers2:0PreviewReviewVideo
07. 10. 2007 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
05. 10. 2007 02:30Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks1:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
18. 04. 2007 03:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
16. 04. 2007 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
13. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
11. 04. 2007 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 00:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks4:3PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 02:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2006 02:00Minnesota WildMIN-ANAAnaheim Ducks3:2sPreviewReviewVideo
20. 10. 2006 18:00Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
03. 03. 2006 18:30Anaheim DucksANA-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild440089:40-00-04-03-0-01-0-04-04W
ANA Anaheim Ducks6241413:180-10-15-12-0-00-4-12-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild330066:20-00-03-03-03W
ANA Anaheim Ducks220046:20-00-02-02-02W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild110023:20-00-01-01-01W
ANA Anaheim Ducks404107:160-10-13-10-44L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)00:57
WSHWSH-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)00:58
CBJCBJ-TORTOR0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)00:55
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]