Edmonton Oilers - Seattle Kraken (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 28. 11. 2026 v 02:00 SEČ
  EDM SEA  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 10. 2026 01:30Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames4:0PreviewReviewVideo
27. 10. 2026 02:30Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Edmonton OilersEDM-TORToronto Maple Leafs2:7PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-CARCarolina Hurricanes6:5sPreviewReviewVideo
21. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild4:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Seattle Kraken
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 10. 2026 03:00Seattle KrakenSEA-TORToronto Maple Leafs5:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild1:5PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 04:00Seattle KrakenSEA-UTAUtah Mammoth5:3PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 03:40Seattle KrakenSEA-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
18. 10. 2026 00:00Florida PanthersFLA-SEASeattle Kraken8:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 10. 2026 01:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken3:1PreviewReviewVideo
01. 04. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken3:0PreviewReviewVideo
05. 12. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken9:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2025 22:00Seattle KrakenSEA-EDMEdmonton Oilers0:4PreviewReviewVideo
26. 10. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
28. 03. 2025 03:00Seattle KrakenSEA-EDMEdmonton Oilers6:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken5:4PreviewReviewVideo
28. 01. 2025 03:30Edmonton OilersEDM-SEASeattle Kraken4:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2025 04:00Seattle KrakenSEA-EDMEdmonton Oilers2:4PreviewReviewVideo
02. 03. 2024 22:00Seattle KrakenSEA-EDMEdmonton Oilers1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
EDM Edmonton Oilers139222056:432-21-14-94-2-25-0-07-31W
SEA Seattle Kraken138411750:462-12-02-114-2-04-2-16-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers84221029:302-21-12-64-41W
SEA Seattle Kraken6420823:221-01-00-64-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers55001027:130-00-02-35-05W
SEA Seattle Kraken7421927:241-11-02-54-32L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27583Edmonton Oilers EDM-SEA Seattle Kraken00000

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Seattle Kraken
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2520321
PITPIT - UTAUTA1385518
CARCAR - CBJCBJ2601816
DETDET - CHICHI2411519
STLSTL - BOSBOS48141212
NSHNSH - WSHWSH1169617
DALDAL - MTLMTL18621311
MINMIN - NYINYI2410617
ANAANA - BUFBUF9106816
LAKLAK - OTTOTT1817914
SJSSJS - VANVAN2203123
VGKVGK - NJDNJD1544714

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.COLManson- dolní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]