Los Angeles Kings - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 04. 12. 2026 v 04:00 SEČ
  LAK MIN  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2026 01:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2026 00:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings3:6PreviewReviewVideo
24. 10. 2026 21:30New Jersey DevilsNJD-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:30New York IslandersNYI-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2026 02:00Utah MammothUTA-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2026 03:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 04:00Seattle KrakenSEA-MINMinnesota Wild1:5PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 01. 2026 04:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
04. 01. 2026 03:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild5:4sPreviewReviewVideo
14. 10. 2025 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings4:3sPreviewReviewVideo
18. 03. 2025 01:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
08. 12. 2024 02:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
06. 11. 2024 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings1:5PreviewReviewVideo
16. 04. 2024 03:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2024 03:00Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild6:0PreviewReviewVideo
20. 10. 2023 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings3:7PreviewReviewVideo
22. 02. 2023 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings2:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MIN Minnesota Wild149322044:310-20-08-64-0-05-3-27-33W
LAK Los Angeles Kings11362828:371-20-07-40-3-03-3-23-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild4400815:80-00-02-24-04W
LAK Los Angeles Kings303003:100-00-03-00-33L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild105321229:230-20-06-45-53W
LAK Los Angeles Kings8332825:271-20-04-43-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27628Los Angeles Kings LAK-MIN Minnesota Wild00000

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]