St. Louis Blues - Utah Mammoth (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 22. 02. 2027 v 00:00 SEČ
  STL UTA  

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 01:00St. Louis BluesSTL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 01:00St. Louis BluesSTL-MTLMontreal Canadiens0:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00St. Louis BluesSTL-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 02:00St. Louis BluesSTL-VGKVegas Golden Knights6:2PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 02:00St. Louis BluesSTL-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Utah Mammoth
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-UTAUtah Mammoth3:4pPreviewReviewVideo
28. 10. 2026 02:00Utah MammothUTA-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 03:00Utah MammothUTA-TBLTampa Bay Lightning5:4pPreviewReviewVideo
23. 10. 2026 04:00Seattle KrakenSEA-UTAUtah Mammoth5:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2026 03:00Utah MammothUTA-PITPittsburgh Penguins5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 04. 2026 02:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues3:5PreviewReviewVideo
10. 01. 2026 03:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth1:0PreviewReviewVideo
24. 10. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth4:7PreviewReviewVideo
16. 04. 2025 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth6:1PreviewReviewVideo
03. 02. 2025 01:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 03:00Utah MammothUTA-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2024 02:00St. Louis BluesSTL-UTAUtah Mammoth2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
UTA Utah Mammoth149501851:462-00-03-114-2-05-3-06-41W
STL St. Louis Blues136611339:380-10-06-74-2-12-4-05-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues7421919:160-10-05-24-31W
UTA Utah Mammoth6420824:211-00-01-54-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
UTA Utah Mammoth85301027:251-00-02-65-31W
STL St. Louis Blues6240420:220-00-01-52-42L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
28151St. Louis Blues STL-UTA Utah Mammoth00000

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje Utah Mammoth
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1220013
VANVAN - TORTOR329211
DALDAL - CBJCBJ131049
COLCOL - CGYCGY1400013
CARCAR - WPGWPG111139
WSHWSH - MINMIN45375
PHIPHI - UTAUTA36375

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]