Carolina Hurricanes - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 13. 12. 2007 v 01:30 SEČ
  CAR OTT  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:30Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators0:6PreviewReviewVideo
09. 12. 2007 23:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo
09. 12. 2007 01:00Montreal CanadiensMTL-CARCarolina Hurricanes1:5PreviewReviewVideo
07. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes2:1PreviewReviewVideo
04. 12. 2007 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:30Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators0:6PreviewReviewVideo
08. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:30Florida PanthersFLA-OTTOttawa Senators4:5PreviewReviewVideo
05. 12. 2007 01:30Tampa Bay LightningTBL-OTTOttawa Senators4:3sPreviewReviewVideo
01. 12. 2007 20:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 10. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes3:5PreviewReviewVideo
01. 03. 2007 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes2:0PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:4PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators1:4PreviewReviewVideo
05. 11. 2006 01:00Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes2:3PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes6:2PreviewReviewVideo
23. 11. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators3:5PreviewReviewVideo
16. 11. 2005 01:30Ottawa SenatorsOTT-CARCarolina Hurricanes1:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators28181033692:772-31-313-1510-6-18-4-23-72W
CAR Carolina Hurricanes31161533298:940-30-112-198-6-18-9-24-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators1610612056:480-10-17-95-54L
CAR Carolina Hurricanes148611643:400-10-07-75-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes178921655:540-20-15-124-61L
OTT Ottawa Senators128421636:292-21-26-66-42W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]