Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 21. 01. 2008 v 02:00 SEČ
Pepsi Center
(diváků: 17197)
3 COL

CBJ 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
COL111
CBJ001
Po třetinách1:02:03:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
COL7164
CBJ7911
Po třetinách7:723:1627:27

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
COL150/3163110717
CBJ150/22423369

Přehled gólů

1. třetina
17:56COL1:0Stř. golfemG: Jeff FingerA: Jaroslav Hlinka czeA: Ian Laperriere
2. třetina
07:40COL2:0Stř. zápěstímG: Ben GuiteA: David JonesA: Ian Laperriere
3. třetina
03:33COL3:0Stř. zápěstímG: Tyler ArnasonA: Wojtek WolskiA: Marek Svatos svk
04:13CBJ3:1Stř. zápěstímG: Fredrik ModinA: Rick NashA: Derick Brassard

Přehled vyloučení

1. třetina
08:54COL2 minCody McCormickHrubost (Jason Chimera)
08:54COL5 minCody McLeodBitka (Ole-Kristian Tollefsen)
08:54CBJ2 minJason ChimeraHrubost (Cody McCormick)
08:54CBJ5 minOle-Kristian TollefsenBitka (Cody McLeod)
13:37COL2 minMilan Hejduk czeHákování (Jiri Novotny cze)
13:37CBJ2 minFredrik ModinPodražení (Karlis Skrastins)
14:04CBJ2 minMarc MethotHákování (Wojtek Wolski)
2. třetina
00:12CBJ2 minFredrik ModinHákování (Brett Clark)
11:06COL2 minTyler Arnason (Jiri Novotny cze)
13:58COL2 minJeff FingerNedovolené bránění (Jared Boll)
16:54CBJ2 minCurtis GlencrossHákování (Tyler Arnason)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
COL60Jose Theodore (výhra)22 - 230 - 04 - 426 - 2796.30%060:00
CBJ33Pascal Leclaire (prohra)18 - 211 - 15 - 524 - 2788.89%059:24

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#COL Colorado AvalanchePOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Ian LaperrierePravé křídlo022+20100000%12:12
6Jeff FingerObránce101+2222401-24:51
28Ben GuitePravé křídlo101+102310083%11:54
39Tyler ArnasonCentr101+123022164%18:54
8Wojtek WolskiLevé křídlo011+1031022100%19:01
17Jaroslav Hlinka czeCentr011001200241%18:01
40Marek Svatos svkPravé křídlo011+1021010-17:00
54David JonesPravé křídlo011+1012100-09:12
3Karlis SkrastinsObránce000-1011201-21:29
4John-Michael LilesObránce000+1010301-18:32
5Brett ClarkObránce000-1020201-23:57
7Johnny BoychukObránce000+1021000-08:27
11Cody McCormickCentr0000212000100%12:58
15Andrew BrunetteLevé křídlo000-1010000-16:23
22Scott HannanObránce000+2000201-22:04
23Milan Hejduk czePravé křídlo0000220020-19:25
37TJ HensickCentr000002000043%10:42
55Cody McLeodLevé křídlo0000501000-08:58

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
33Fredrik ModinLevé křídlo101+143000033%15:24
16Derick BrassardCentr011000001020%12:48
61Rick NashLevé křídlo011+1022120-17:58
2Kris RussellObránce0000020100-20:43
8Jan Hejda czeObránce0000013010-21:14
9David Vyborny czePravé křídlo0000010100-16:57
11Curtis GlencrossLevé křídlo000-1202000-09:06
12Jiri Novotny czeCentr000-102010131%20:38
13Nikolai ZherdevPravé křídlo000-1041000-20:35
19Michael PecaCentr000-102300171%16:10
25Jason ChimeraLevé křídlo000-22211000%16:04
27Manny MalhotraCentr000002100138%12:01
29Marc MethotObránce000-2201000-13:35
40Jared BollPravé křídlo000-1023000-07:46
49Dan FritscheCentr000-1001020-11:35
52Adam FooteObránce000+1022200-26:17
55Ole-Kristian TollefsenObránce000-1504000-12:29
97Rostislav Klesla czeObránce000-2020200-21:16

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jeff Finger
Jeff Finger
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +2
Jose Theodore
Jose Theodore
Zákroky: 26
Saves: 96.30%
Scott Hannan
Scott Hannan
G: 0, A: 0, P: 0
S: 0, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dan Marouelli
Dan Marouelli
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Lyle Seitz
Lyle Seitz
Dan Schachte
#47 - Dan Schachte

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2930424
PITPIT - UTAUTA13117621
CARCAR - CBJCBJ3101920
DETDET - CHICHI2911524
STLSTL - BOSBOS510171413
NSHNSH - WSHWSH12911720
DALDAL - MTLMTL21821712
MINMIN - NYINYI2910720
ANAANA - BUFBUF10138918
LAKLAK - OTTOTT192111117
SJSSJS - VANVAN2514127
VGKVGK - NJDNJD2044717

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]