Seznam hráčů
Detail hráče
Hendrix Lapierre | #29 | Centr | Články hráče na NHLportal.cz (6)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Centr |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 09. 02. 2002 (věk 24) |
| Místo narození: | Gatineau, QC, CAN |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 179 lbs., 81.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 22. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 164 |
| Gólů celkem: | 14 |
| Asistencí celkem: | 36 |
| Bodů celkem: | 50 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.09 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.22 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.30 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2021/22 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2021/22 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 11. 10. 2026 01:00 | Pittsburgh Penguins | - | 2 | : | 1s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 40% | 11:29 | |
| 10. 10. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 3 | : | 2s | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0% | 12:03 | |
| 08. 10. 2026 01:30 | Washington Capitals | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0% | 13:02 | |
| 06. 10. 2026 01:30 | Pittsburgh Penguins | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 50% | 10:58 | |
| 04. 10. 2026 01:00 | Pittsburgh Penguins | - | 6 | : | 5p | Review | 0 | 1 | 1 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29% | 11:22 | |
| 01. 10. 2026 01:30 | Philadelphia Flyers | - | 0 | : | 7 | Review | 1 | 1 | 2 | +3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 33% | 13:02 | |
| Přestup z Washington Capitals do Pittsburgh Penguins | |||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 15. 04. 2026 01:00 | Columbus Blue Jackets | - | 1 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 38% | 13:18 | |
| 06. 04. 2026 01:00 | New York Rangers | - | 8 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0% | 10:33 | |
| 05. 04. 2026 01:00 | Washington Capitals | - | 6 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 55% | 11:05 | |
| 03. 04. 2026 01:30 | New Jersey Devils | - | 7 | : | 3 | Review | 0 | 1 | 1 | -2 | 12 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0% | 12:46 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 6 | 1 | 2 | 3 | -2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33.33% | 0 | 0 | 72 | 35.00% | ||
| Kariéra | -- | 164 | 14 | 36 | 50 | -4 | 43 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 132 | 10.61% | 2 | 2 | 1633 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | ||
| Kariéra | -- | 164 | 0.09 | 0.22 | 0.30 | 0.26 | 0.80 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 21-22 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 1 | 2 | 58 | 26.09% | ||
| 23-24 | 51 | 8 | 14 | 22 | -1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 51 | 15.69% | 1 | 0 | 584 | 37.50% | ||
| 24-25 | 27 | 0 | 8 | 8 | -3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0.00% | 0 | 0 | 265 | 39.60% | ||
| 25-26 | 74 | 4 | 12 | 16 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | 7.55% | 0 | 0 | 654 | 39.87% | ||
| 26-27 | 6 | 1 | 2 | 3 | -2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33.33% | 0 | 0 | 72 | 35.00% | ||
| Kariéra | -- | 164 | 14 | 36 | 50 | -4 | 43 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 132 | 10.61% | 2 | 2 | 1633 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 23-24 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 0 | 0 | 53 | 32.00% | ||
| Kariéra | -- | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14.29% | 0 | 0 | 53 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 21-22 | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.33 | 1.17 | ||
| 23-24 | 51 | 0.16 | 0.27 | 0.43 | 0.08 | 1.00 | ||
| 24-25 | 27 | 0.00 | 0.30 | 0.30 | 0.15 | 0.67 | ||
| 25-26 | 74 | 0.05 | 0.16 | 0.22 | 0.42 | 0.72 | ||
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.33 | 0.50 | ||
| Kariéra | -- | 164 | 0.09 | 0.22 | 0.30 | 0.26 | 0.80 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 23-24 | 4 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 1.75 | ||
| Kariéra | -- | 4 | 0.25 | 0.25 | 0.50 | 0.00 | 1.75 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


