Columbus Blue Jackets - Washington Capitals (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 06. 02. 2008 v 01:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 14450)
3 CBJ po prodloužení

WSH 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CBJ2010
WSH0211
Po třetinách2:02:23:33:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CBJ101065
WSH169102
Po třetinách10:1620:2526:3531:37

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ80/422336418
WSH80/321263218

Přehled gólů

1. třetina
17:35CBJ1:0Stř. zápěstímSHG: Rick Nash
18:16CBJ2:0BekhendG: Jason ChimeraA: Michael PecaA: Rostislav Klesla cze
2. třetina
13:34WSH2:1Stř. příklepemG: Alex OvechkinA: Nicklas Backstrom
18:13WSH2:2BekhendG: Alexander SeminA: Viktor KozlovA: Tomas Fleischmann cze
3. třetina
04:02CBJ3:2Stř. zápěstímG: Rick NashA: Manny Malhotra
13:07WSH3:3Stř. zápěstímG: Tom PotiA: Brooks LaichA: Jeff Schultz
prodloužení
02:28WSH3:4Stř. zápěstímG: Alex OvechkinA: Tom PotiA: Shaone Morrisonn

Přehled vyloučení

1. třetina
15:36CBJ2 minAdam FooteHrubost (Alex Ovechkin)
15:54CBJ2 minOle-Kristian TollefsenHákování (Nicklas Backstrom)
19:13WSH2 minShaone Morrisonn (Jared Boll)
19:39WSH2 minBoyd GordonDržení (David Vyborny cze)
2. třetina
09:53WSH2 minDonald Brashear (Ole-Kristian Tollefsen)
15:22WSH2 minQuintin Laing (Pascal Leclaire)
3. třetina
05:57CBJ2 minKris RussellNaražení na hrazení (Boyd Gordon)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ33Pascal Leclaire 23 - 240 - 00 - 023 - 2495.83%035:22
CBJ30Fredrik Norrena (prohra)9 - 120 - 01 - 110 - 1376.92%027:06
WSH1Brent Johnson (výhra)24 - 260 - 14 - 428 - 3190.32%062:24

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
61Rick NashLevé křídlo20200411200%21:13
25Jason ChimeraLevé křídlo101+1061000-19:39
19Michael PecaCentr011+201110173%20:11
27Manny MalhotraCentr011001110059%15:30
97Rostislav Klesla czeObránce011-1031100-25:36
2Kris RussellObránce0000211300-14:22
6Ron HainseyObránce0000011201-23:34
8Jan Hejda czeObránce000+1013101-21:06
9David Vyborny czePravé křídlo000-101310050%20:19
12Jiri Novotny czeCentr000-203110042%21:55
13Nikolai ZherdevPravé křídlo000+1050022-19:11
16Derick BrassardCentr000-100000067%06:10
17Gilbert BruleCentr000-1021001-07:08
40Jared BollPravé křídlo000-2003000-10:06
49Dan FritscheCentr000+100100050%08:10
51Andrew MurrayCentr000-1001200-10:27
52Adam FooteObránce000-1221300-26:00
55Ole-Kristian TollefsenObránce000-2201100-13:15

#WSH Washington CapitalsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
8Alex OvechkinLevé křídlo202001030000%21:59
3Tom PotiObránce112+1021500-21:28
28Alexander SeminPravé křídlo101+10300000%18:36
19Nicklas BackstromCentr011-102200161%20:58
21Brooks LaichCentr011001221033%14:15
25Viktor KozlovCentr01100000019%16:19
26Shaone MorrisonnObránce011+1201200-22:22
43Tomas Fleischmann czeLevé křídlo01100300000%15:20
55Jeff SchultzObránce011+1011100-18:32
4John ErskineObránce000+1021200-19:37
10Matt BradleyPravé křídlo0000033000-10:37
14Eric FehrPravé křídlo000-10201000%16:46
15Boyd GordonCentr000+121120067%13:11
23Milan Jurcina svkObránce000-1020200-10:54
39David SteckelCentr000000300050%13:43
52Mike GreenObránce0000031101-26:45
53Quintin LaingLevé křídlo0000220000-11:30
87Donald BrashearLevé křídlo000+1202010-09:04

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Alex Ovechkin
Alex Ovechkin
G: 2, A: 0, P: 2
S: 10, +/-: 0
Rick Nash
Rick Nash
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Tom Poti
Tom Poti
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Bill McCreary
#7 - Bill McCreary
Rob Martell
#26 - Rob Martell
Scott Cherrey
#50 - Scott Cherrey
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]