Seznam hráčů
Detail hráče
Doug Janik | #37 | Obránce | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (1)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Obránce |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 26. 03. 1980 (věk 46) |
| Místo narození: | Agawam, MA, USA |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 211 lbs., 95.7 kg |
| Draft: | Rok 1999, 2. kolo, 55. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 190 |
| Gólů celkem: | 3 |
| Asistencí celkem: | 16 |
| Bodů celkem: | 19 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.02 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.08 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.10 |
| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2005/06 | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 02-03 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 4 | 47 | - | ||
| 03-04 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00% | 2 | 0 | 34 | - | ||
| 06-07 | 75 | 2 | 9 | 11 | -11 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4.08% | 37 | 98 | 1086 | - | ||
| 07-08 | 61 | 1 | 3 | 4 | -3 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4.35% | 33 | 44 | 569 | - | ||
| 08-09 | 13 | 0 | 1 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 8 | 13 | 127 | - | ||
| 08-09 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 3 | 28 | - | ||
| 09-10 | 13 | 0 | 2 | 2 | -3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.00% | 4 | 15 | 176 | - | ||
| 10-11 | 7 | 0 | 0 | 0 | -2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 2 | 7 | 93 | - | ||
| 11-12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0.00% | 7 | 6 | 131 | - | ||
| Kariéra | -- | 190 | 3 | 16 | 19 | -19 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 | 3.12% | 93 | 190 | 2291 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 05-06 | 5 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25.00% | 2 | 11 | 53 | - | ||
| 06-07 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 1 | 0 | 4 | - | ||
| Kariéra | -- | 6 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25.00% | 3 | 11 | 57 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 02-03 | 6 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | 0.17 | ||
| 03-04 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 4.75 | 0.75 | ||
| 06-07 | 75 | 0.03 | 0.12 | 0.15 | 0.71 | 0.65 | ||
| 07-08 | 61 | 0.02 | 0.05 | 0.07 | 0.74 | 0.38 | ||
| 08-09 | 13 | 0.00 | 0.08 | 0.08 | 0.15 | 0.08 | ||
| 08-09 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | ||
| 09-10 | 13 | 0.00 | 0.15 | 0.15 | 1.38 | 0.38 | ||
| 10-11 | 7 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | 1.14 | ||
| 11-12 | 9 | 0.00 | 0.11 | 0.11 | 0.67 | 0.67 | ||
| Kariéra | -- | 190 | 0.02 | 0.08 | 0.10 | 0.81 | 0.51 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 05-06 | 5 | 0.20 | 0.00 | 0.20 | 0.40 | 0.80 | ||
| 06-07 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | ||
| Kariéra | -- | 6 | 0.17 | 0.00 | 0.17 | 0.33 | 0.67 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


