Atlanta Thrashers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 02. 12. 2005 v 01:00 SEČ
  ATL TOR  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-CARCarolina Hurricanes3:4pPreviewReviewVideo
27. 11. 2005 23:00Carolina HurricanesCAR-ATLAtlanta Thrashers2:5PreviewReviewVideo
27. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-FLAFlorida Panthers7:4PreviewReviewVideo
25. 11. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-NYRNew York Rangers3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs0:4PreviewReviewVideo
01. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-TORToronto Maple Leafs2:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2005 01:00Florida PanthersFLA-TORToronto Maple Leafs1:2PreviewReviewVideo
27. 11. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MTLMontreal Canadiens4:3pPreviewReviewVideo
26. 11. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-TORToronto Maple Leafs4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 11. 2005 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
15. 10. 2005 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs1:9PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs2614933189:864-31-38-189-4-15-5-26-41L
ATL Atlanta Thrashers25101232391:941-30-26-195-6-15-6-25-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TOR Toronto Maple Leafs149411947:493-11-13-117-31W
ATL Atlanta Thrashers125611141:470-10-03-94-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers135621250:471-20-23-104-61W
TOR Toronto Maple Leafs125521242:371-20-25-74-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320013
VANVAN - TORTOR3210211
DALDAL - CBJCBJ141049
COLCOL - CGYCGY1500013
CARCAR - WPGWPG121139
WSHWSH - MINMIN46375
PHIPHI - UTAUTA37375

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]