Phoenix Coyotes - Washington Capitals (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 23. 10. 2008 v 18:00 SEČ
Jobing.com Arena
(diváků: 14722)
2 PHX

WSH 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
PHX002
WSH010
Po třetinách0:00:12:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
PHX14128
WSH13118
Po třetinách14:1326:2434:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
PHX80/4232431215
WSH81/415436511

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
08:18WSH0:1Stř. zápěstímPPG: Brooks Laich (2)A: Alexander Semin (5)A: Nicklas Backstrom (2)
3. třetina
02:29PHX1:1Stř. zápěstímG: Mikkel Boedker (3)A: Olli Jokinen (6)
06:32PHX2:1Stř. zápěstímG: Peter Mueller (3)A: Martin Hanzal cze (2)A: Keith Yandle (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
10:34PHX2 minKeith YandleZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
14:43WSH2 minSergei FedorovHákování (Mikkel Boedker)
19:57WSH2 minSergei FedorovDržení (Martin Hanzal cze)
2. třetina
05:14WSH2 minShaone MorrisonnNedovolené bránění (Todd Fedoruk)
07:26PHX2 minOlli JokinenPodražení (Alex Ovechkin)
09:52WSH2 minJeff SchultzPodražení (Kevin Porter)
16:37PHX2 minMikkel BoedkerPodražení (Chris Clark)
3. třetina
07:27PHX2 minOlli Jokinen (Jeff Schultz)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
PHX32Mikael Tellqvist (výhra)21 - 213 - 37 - 831 - 3296.88%059:57
WSH60Jose Theodore (prohra)23 - 252 - 27 - 732 - 3494.12%058:58

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#PHX Phoenix CoyotesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
88Peter MuellerCentr101+1020010100%18:06
89Mikkel BoedkerLevé křídlo101+1240010-19:14
3Keith YandleObránce011+1210000-11:25
11Martin Hanzal czeCentr011+100011050%17:57
12Olli JokinenCentr011+145201243%20:42
4Zbynek Michalek czeObránce000+1011410-23:02
13Dan CarcilloLevé křídlo0000026101-16:39
16Brian McGrattanPravé křídlo0000011000-04:47
17Todd FedorukLevé křídlo000+1023000-12:23
19Shane DoanPravé křídlo00000231500%23:59
21David HaleObránce000+1001100-10:15
23Kevin PorterCentr000002000024%16:15
34Daniel WinnikCentr000+10202100%16:48
41Viktor TikhonovPravé křídlo0000012000-02:21
44Kurt SauerObránce000+1001200-21:49
53Derek MorrisObránce0000012200-22:48
55Ed JovanovskiObránce0000071110-24:31
91Kyle TurrisCentr000001000033%10:10

#WSH Washington CapitalsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
21Brooks LaichCentr101-103110067%19:36
19Nicklas BackstromCentr011003011052%19:01
28Alexander SeminPravé křídlo011-1021010100%20:48
8Alex OvechkinLevé křídlo0000072000-21:42
10Matt BradleyPravé křídlo000-1021101-10:06
14Tomas Fleischmann czeLevé křídlo0000010000-13:56
15Boyd GordonCentr000001001080%11:27
16Eric FehrPravé křídlo0000000001-06:20
17Chris ClarkPravé křídlo0000031001-15:17
23Milan Jurcina svkObránce000-1000101-17:49
26Shaone MorrisonnObránce000-1201100-19:00
39David SteckelCentr000-102110067%12:38
52Mike GreenObránce0000050112-25:21
55Jeff SchultzObránce000-1200000-18:01
87Donald BrashearLevé křídlo000-1002000-08:45
89Tyler SloanObránce000-1004100-09:51
91Sergei FedorovCentr0000430300-25:30
92Michael NylanderCentr000-100101065%17:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Mikael Tellqvist
Mikael Tellqvist
Zákroky: 31
Saves: 96.88%
Mikkel Boedker
Mikkel Boedker
G: 1, A: 0, P: 1
S: 4, +/-: +1
Peter Mueller
Peter Mueller
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dennis LaRue
#14 - Dennis LaRue
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Jean Morin
#97 - Jean Morin
Jay Sharrers
#57 - Jay Sharrers

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)00:58
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]