New York Islanders - Ottawa Senators (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 16. 11. 2008 v 01:00 SEČ
Nassau Coliseum
(diváků: 13722)
3 NYI

OTT 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYI021
OTT002
Po třetinách0:02:03:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYI7168
OTT151411
Po třetinách7:1523:2931:40

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYI191/62025131018
OTT191/5292910716

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
03:54NYI1:0Stř. zápěstímG: Sean Bergenheim (3)A: Doug Weight (12)A: Andy Sutton (4)
09:54NYI2:0Teč, DorážkaPPG: Jon Sim (4)A: Frans Nielsen (6)A: Mark Streit (8)
3. třetina
03:59NYI3:0Stř. golfemG: Chris Campoli (3)A: Tim Jackman (1)A: Jon Sim (1)
13:29OTT3:1Stř. příklepemPPG: Dany Heatley (10)A: Daniel Alfredsson (13)A: Mike Fisher (4)
18:27OTT3:2Teč, DorážkaG: Jason Spezza (6)A: Dany Heatley (7)A: Chris Kelly (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
08:06NYI2 minBill GuerinSekání (Chris Neil)
08:06OTT2 minChris NeilHrubost (Bill Guerin)
10:45NYI2 minTim JackmanHrubost (Chris Neil)
10:45NYI5 minTim JackmanBitka (Chris Neil)
10:45OTT5 minChris NeilBitka (Tim Jackman)
2. třetina
08:33OTT2 minShean DonovanHrubost (Joey MacDonald)
12:48OTT2 minDany Heatley (Trent Hunter)
14:03NYI2 minJon SimHákování (Anton Volchenkov)
18:54OTT2 minDany HeatleyNedovolené bránění (Jon Sim)
3. třetina
08:15OTT4 minFilip Kuba cze (Tim Jackman)
11:22NYI2 minBill Guerin (Anton Volchenkov)
12:58NYI2 minAndy SuttonSekání (Daniel Alfredsson)
13:57OTT2 minChris KellyPodražení (Radek Martinek cze)
15:29NYI2 minJosh BaileyNedovolené bránění (Jason Smith)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYI31Joey MacDonald (výhra)33 - 343 - 32 - 338 - 4095.00%060:00
OTT35Alex Auld (prohra)24 - 260 - 04 - 528 - 3190.32%058:19

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYI New York IslandersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
16Jon SimLevé křídlo112+1220210-10:38
14Chris CampoliObránce1010020000-17:55
20Sean BergenheimLevé křídlo101+1023115-16:06
2Mark StreitObránce011+1013002-29:38
25Andy SuttonObránce011+1201310-21:55
28Tim JackmanPravé křídlo01107120000%08:47
51Frans NielsenCentr011003011050%15:14
93Doug WeightCentr011+103001129%20:07
4Brett SkinnerObránce0000010200-11:54
7Trent HunterPravé křídlo0000064000-17:43
8Bruno GervaisObránce0000001000-15:07
10Richard ParkPravé křídlo000000002060%15:31
11Andy HilbertLevé křídlo000-1012400100%15:17
12Josh BaileyCentr000020020029%14:20
13Bill GuerinPravé křídlo000+142001167%18:01
15Jeff TambelliniLevé křídlo0000021211-10:21
21Kyle OkposoPravé křídlo0000031002-14:15
24Radek Martinek czeObránce0000022111-16:40

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Dany HeatleyLevé křídlo112+1442202-21:41
19Jason SpezzaCentr101+102100150%19:26
11Daniel AlfredssonPravé křídlo0110051113-22:16
12Mike FisherCentr011001112044%20:47
22Chris KellyCentr011+1213101100%18:30
4Chris PhillipsObránce000-1001200-25:10
5Christoph SchubertObránce000-1033003-15:39
10Shean DonovanPravé křídlo0000230000-05:47
17Filip Kuba czeObránce000+1461210-18:26
18Jesse WinchesterCentr000-1013000-09:26
20Antoine VermetteCentr000-100000067%17:04
21Jason SmithObránce000-1002300-16:15
24Anton VolchenkovObránce000-1023300-23:55
25Chris NeilPravé křídlo0000711010-02:59
37Dean McAmmondCentr000-105211040%10:13
45Alexandre PicardObránce0000000000-15:32
53Ilja ZubovCentr000-1022010-15:09
71Nick FolignoLevé křídlo0000043000-10:05

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Joey MacDonald
Joey MacDonald
Zákroky: 38
Saves: 95.00%
Chris Campoli
Chris Campoli
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Jon Sim
Jon Sim
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Rob Shick
Rob Shick
Brian Pochmara
#16 - Brian Pochmara
Brian Murphy
#93 - Brian Murphy
Tim Nowak
#77 - Tim Nowak

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2620322
PITPIT - UTAUTA1395618
CARCAR - CBJCBJ2701817
DETDET - CHICHI2511520
STLSTL - BOSBOS58141312
NSHNSH - WSHWSH1179618
DALDAL - MTLMTL19621312
MINMIN - NYINYI2510618
ANAANA - BUFBUF9116817
LAKLAK - OTTOTT18181014
SJSSJS - VANVAN2303124
VGKVGK - NJDNJD1644715

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]