San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets (REVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 04. 12. 2008 v 18:30 SEČ
HP Pavilion at San Jose
(diváků: 17496)
3 SJS

CBJ 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS012
CBJ101
Po třetinách0:11:13:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS499
CBJ1489
Po třetinách4:1413:2222:31

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS122/6303113715
CBJ120/227225618

Přehled gólů

1. třetina
16:38CBJ0:1Stř. zápěstímG: Rick Nash (13)A: Jan Hejda cze (4)A: Kristian Huselius (10)
2. třetina
14:57SJS1:1BekhendPPG: Patrick Marleau (12)A: Dan Boyle (14)A: Marc-Edouard Vlasic (12)
3. třetina
00:44SJS2:1Stř. příklepemPPG: Jeremy Roenick (2)A: Joe Thornton (24)A: Marc-Edouard Vlasic (13)
03:45CBJ2:2Stř. zápěstímG: Fredrik Modin (4)A: Jared Boll (3)A: Derick Brassard (12)
07:41SJS3:2Stř. golfemG: Joe Thornton (8)A: Marc-Edouard Vlasic (14)A: Devin Setoguchi (17)

Přehled vyloučení

1. třetina
žádná vyloučení
2. třetina
02:12CBJ2 minJason ChimeraDržení (Dan Boyle)
04:02SJS2 minRob BlakePodražení (Michael Peca)
08:16CBJ2 minJakub Voracek cze (Douglas Murray)
08:37CBJ2 minMichael PecaZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
12:59CBJ2 minJakub Voracek czeNedovolené bránění (Dan Boyle)
19:51CBJ2 minJason ChimeraZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
3. třetina
15:29CBJ2 minDerick BrassardHákování (Dan Boyle)
19:22SJS2 minMarc-Edouard VlasicZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS20Evgeni Nabokov (výhra)27 - 290 - 02 - 229 - 3193.55%059:58
CBJ1Steve Mason (prohra)13 - 141 - 15 - 719 - 2286.36%059:06

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
44Marc-Edouard VlasicObránce033+1210002-25:58
19Joe ThorntonCentr112002010058%20:21
12Patrick MarleauLevé křídlo101002200067%20:20
27Jeremy RoenickCentr101-201210175%10:51
16Devin SetoguchiPravé křídlo011+1000022-14:25
22Dan BoyleObránce011-1021001-24:30
3Douglas MurrayObránce000-1002100-16:02
4Rob BlakeObránce0000222311-22:13
8Joe PavelskiCentr000+102213060%20:51
9Milan Michalek czeLevé křídlo0000042100-20:03
10Christian EhrhoffObránce0000010300-22:45
11Marcel GocCentr000000310150%13:57
25Mike GrierPravé křídlo000-1003000-13:59
29Ryane CloweLevé křídlo000003510133%18:56
37Brad LukowichObránce000-1002203-08:33
39Tomas Plihal czeLevé křídlo000-1023011100%12:26
45Jody ShelleyLevé křídlo0000001000-04:26
47Tom CavanaghCentr0000000000-06:48

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
33Fredrik ModinLevé křídlo101+1020100100%15:15
61Rick NashLevé křídlo1010030000-20:16
8Jan Hejda czeObránce011+1013203-24:37
16Derick BrassardCentr011+122301057%12:06
20Kristian HuseliusLevé křídlo01100401010%19:49
40Jared BollPravé křídlo011+1002000-07:50
3Marc MethotObránce0000002000-20:13
5Christian BackmanObránce000-1021100-14:14
10Kris RussellObránce0000001100-15:01
12Jiri Novotny czeCentr0000023100100%12:39
17Andrew MurrayCentr0000013101-15:08
18RJ UmbergerLevé křídlo000005123037%18:05
19Michael PecaCentr000022010014%11:09
22Mike CommodoreObránce000+2002610-23:44
25Jason ChimeraLevé křídlo0000423000-11:18
27Manny MalhotraCentr000001001044%16:54
51Fedor TyutinObránce0000041100-22:11
93Jakub Voracek czePravé křídlo0000402000-09:34

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Evgeni Nabokov
Evgeni Nabokov
Zákroky: 29
Saves: 93.55%
Joe Thornton
Joe Thornton
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: 0
Marc-Edouard Vlasic
Marc-Edouard Vlasic
G: 0, A: 3, P: 3
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Mike Hasenfratz
#30 - Mike Hasenfratz
Chris Lee
#28 - Chris Lee
Jay Sharrers
#57 - Jay Sharrers
Mark Wheler
#56 - Mark Wheler

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1642118
OTTOTT - NYRNYR877811
PITPIT - NSHNSH1921713
WSHWSH - BUFBUF1632416
CBJCBJ - VGKVGK1021415
STLSTL - CARCAR3514415
EDMEDM - TORTOR1345019
UTAUTA - TBLTBL1255812
CGYCGY - DETDET1084136
SEASEA - MINMIN1516109
CHICHI - FLAFLA2315511
DALDAL - NYINYI1721107

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]