San Jose Sharks - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 05. 03. 2009 v 18:30 SEČ
  SJS MIN  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2009 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:4pPreviewReviewVideo
03. 03. 2009 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
01. 03. 2009 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
27. 02. 2009 01:30Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
26. 02. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 03. 2009 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:4pPreviewReviewVideo
03. 03. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild4:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 03:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
25. 02. 2009 02:00Minnesota WildMIN-LAKLos Angeles Kings1:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 01. 2009 00:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
04. 11. 2008 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
19. 03. 2008 17:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild4:3sPreviewReviewVideo
09. 03. 2008 21:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo
01. 01. 2008 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
11. 12. 2007 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
07. 03. 2007 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks0:3PreviewReviewVideo
30. 11. 2006 02:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
07. 11. 2006 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2006 18:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks624220984206:1526-93-434-2826-6-316-14-65-52L
MIN Minnesota Wild623032560157:1486-54-240-2218-16-512-16-03-74L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks32266352118:694-31-116-166-41L
MIN Minnesota Wild34181653698:823-52-222-125-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks30161463288:832-62-318-124-61L
MIN Minnesota Wild28121602459:663-02-018-103-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2851625
NJDNJD - COLCOL3526427
NYINYI - ANAANA131562010
WSHWSH - LAKLAK3013722
CBJCBJ - TORTOR111310723
STLSTL - WPGWPG151361218
DALDAL - BOSBOS20951218
EDMEDM - MINMIN12148427
SEASEA - DETDET3121822
VANVAN - CARCAR2230625
VGKVGK - TBLTBL22102821

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]