Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 05. 11. 2009 v 18:30 SEČ
  LAK PIT  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
29. 10. 2009 17:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo
28. 10. 2009 17:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
26. 10. 2009 02:00Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets6:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 18:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
03. 11. 2009 18:00Anaheim DucksANA-PITPittsburgh Penguins3:4PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild1:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2009 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
29. 10. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-MTLMontreal Canadiens6:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
09. 02. 2008 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
01. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PITPittsburgh Penguins3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins1512302452:344-04-08-75-3-07-0-08-21W
LAK Los Angeles Kings159621851:451-20-26-94-2-15-4-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins85301023:161-01-06-25-31L
LAK Los Angeles Kings6421827:211-10-11-54-21L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins77001429:183-03-02-57-07W
LAK Los Angeles Kings95411024:240-10-15-45-41W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]