Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 06. 01. 2006 v 02:30 SEČ
United Center
(diváků: 11125)
2 CHI

VAN 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
CHI101
VAN021
Po třetinách1:01:22:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
CHI8812
VAN377
Po třetinách8:316:1028:17

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CHI190/62225316
VAN190/622316310

Přehled gólů

1. třetina
12:16CHI1:0Stř. zápěstímG: Tuomo RuutuA: Radim Vrbata cze
2. třetina
06:22VAN1:1Stř. příklepemSHG: Nolan BaumgartnerA: Henrik SedinA: Daniel Sedin
07:32VAN1:2Stř. zápěstímG: Markus NaslundA: Kevin BieksaA: Todd Bertuzzi
3. třetina
17:58VAN1:3BekhendG: Jarkko Ruutu
18:23CHI2:3Stř. zápěstímG: Martin LapointeA: Tuomo Ruutu

Přehled vyloučení

1. třetina
00:22CHI5 minMatthew BarnabyBitka (Kevin Bieksa)
00:22VAN5 minKevin BieksaBitka (Matthew Barnaby)
06:01CHI2 minMark BellPodražení (Markus Naslund)
06:12VAN2 minNolan BaumgartnerPodražení (Curtis Brown)
09:54CHI2 minTodd SimpsonFaul loktem (Ryan Kesler)
13:08VAN2 minMatt CookeNedovolené bránění
20:00CHI2 min (trest odseděl Tyler Arnason)
2. třetina
03:17VAN2 minMatt CookePodražení (Adrian Aucoin)
05:05VAN2 minBryan AllenPodražení (Tuomo Ruutu)
09:28CHI2 minTyler ArnasonDržení (Richard Park)
14:39VAN2 minHenrik Sedin (Craig Anderson)
3. třetina
02:02VAN2 minMattias Ohlund (Matthew Barnaby)
10:14CHI2 minRene BourquePodražení (Nolan Baumgartner)
12:55CHI2 minAnton BabchukNedovolené bránění (Trevor Linden)
15:05CHI2 minAdrian AucoinDržení
15:05VAN2 minJarkko RuutuHákování

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CHI41Craig Anderson (prohra)12 - 141 - 21 - 114 - 1782.35%059:10
VAN35Alex Auld (výhra)19 - 211 - 16 - 626 - 2892.86%059:25

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Tuomo RuutuCentr112+202200056%16:52
22Martin LapointePravé křídlo101+103300057%14:58
16Radim Vrbata czePravé křídlo011+1050000-16:35
2Duncan KeithObránce000+1002100-24:20
5Jassen CullimoreObránce0000002002-18:43
8Anton BabchukObránce0000222000-14:40
10Patrick SharpLevé křídlo000004100020%13:20
12Mikhail YakubovCentr000002000050%09:00
14Rene BourquePravé křídlo0000213100-12:38
19Kyle CalderLevé křídlo000-2020000-19:17
23James VandermeerObránce000+1011001-22:31
27Todd SimpsonObránce0000200200-10:05
28Mark BellLevé křídlo000-222110036%15:12
33Adrian AucoinObránce000-2232100-28:53
34Jim DowdCentr000000000014%10:05
36Matthew BarnabyPravé křídlo000-1502000-09:21
37Curtis BrownCentr000000101086%11:58
39Tyler ArnasonCentr000+221000025%16:56

#VAN Vancouver CanucksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
4Nolan BaumgartnerObránce101+1220100-17:38
19Markus NaslundLevé křídlo1010030000-16:33
37Jarkko RuutuLevé křídlo1010222000-15:55
22Daniel SedinLevé křídlo011+1000010-14:49
25Kevin BieksaObránce0110503001-15:22
33Henrik SedinCentr011+121100050%15:50
44Todd BertuzziPravé křídlo011-102310150%14:51
2Mattias OhlundObránce0000201223-27:30
5Bryan AllenObránce0000201000-17:59
6Sami SaloObránce000-1022200-26:47
7Brendan MorrisonCentr000-100000167%18:52
14Alexandre BurrowsPravé křídlo0000012000-09:12
16Trevor LindenCentr000000000056%09:42
18Richard ParkPravé křídlo0000010000-11:34
20Ryan KeslerCentr000001220046%15:48
24Matt CookeLevé křídlo0000403000-13:03
26Steve McCarthyObránce0000002200-12:02
77Anson CarterPravé křídlo0000020000100%12:37

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Markus Naslund
Markus Naslund
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: 0
Tuomo Ruutu
Tuomo Ruutu
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Jarkko Ruutu
Jarkko Ruutu
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Dennis LaRue
#14 - Dennis LaRue
Mike Leggo
#3 - Mike Leggo
Pierre Champoux
#67 - Pierre Champoux
Mike Cvik
#88 - Mike Cvik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15511917
CBJCBJ - FLAFLA912101017
MTLMTL - BUFBUF1974719
CARCAR - WSHWSH2173917
PHIPHI - SEASEA61113422
NYRNYR - TBLTBL87151116
OTTOTT - STLSTL2813720
NYINYI - VANVAN2813622
CHICHI - PITPIT5322223
WPGWPG - MINMIN314151213
DALDAL - COLCOL610141115
NSHNSH - VGKVGK55191412
UTAUTA - TORTOR1985620
ANAANA - CGYCGY2913918
LAKLAK - EDMEDM7717819
SJSSJS - BOSBOS12910719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]