Anaheim Ducks - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 08. 03. 2010 v 02:00 SEČ
  ANA MTL  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2010 02:00Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
07. 03. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo
03. 03. 2010 18:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
15. 02. 2010 01:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks3:7PreviewReviewVideo
13. 02. 2010 18:00Calgary FlamesCGY-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2010 02:00Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
06. 03. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-MTLMontreal Canadiens2:4PreviewReviewVideo
04. 03. 2010 18:30San Jose SharksSJS-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo
03. 03. 2010 01:00Boston BruinsBOS-MTLMontreal Canadiens1:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-PHIPhiladelphia Flyers2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:00Montreal CanadiensMTL-ANAAnaheim Ducks4:6PreviewReviewVideo
10. 03. 2008 01:00Anaheim DucksANA-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2005 01:00Montreal CanadiensMTL-ANAAnaheim Ducks3:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens663135662174:18213-65-237-2915-17-416-18-26-41W
ANA Anaheim Ducks643034760180:1976-74-433-3119-11-211-23-56-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks301911238101:873-21-112-189-11L
MTL Montreal Canadiens32151743090:876-43-217-155-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens34161823284:957-22-020-144-61W
ANA Anaheim Ducks34112352279:1103-53-321-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]