Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 13. 03. 2010 v 19:00 SEČ
Wachovia Center
(diváků: 19858)
3 PHI

CHI 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
PHI003
CHI002
Po třetinách0:00:03:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
PHI12913
CHI151214
Po třetinách12:1521:2734:41

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
PHI80/3142361226
CHI81/420245717

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
žádné góly
3. třetina
01:18PHI1:0Stř. příklepemG: Simon Gagne (13)A: Dan Carcillo (9)
03:01CHI1:1Stř. zápěstímPPG: Kris Versteeg (16)A: Marian Hossa svk (20)A: Troy Brouwer (15)
12:51CHI1:2Stř. příklepemG: Marian Hossa svk (20)A: Troy Brouwer (16)A: Duncan Keith (47)
17:56PHI2:2Stř. zápěstímG: Scott Hartnell (13)A: Kimmo Timonen (30)A: Michael Leighton (1)
19:57PHI3:2Stř. zápěstímG: Chris Pronger (9)A: Claude Giroux (27)A: Scott Hartnell (26)

Přehled vyloučení

1. třetina
11:48PHI2 minJeff CarterKrosček (Troy Brouwer)
16:47CHI2 minMarian Hossa svk (Mike Richards)
2. třetina
00:57CHI2 min (trest odseděl Kris Versteeg)
03:54PHI2 minMike Richards (Ben Eager)
07:28CHI2 minKim JohnssonHákování (Danny Briere)
12:02PHI2 minVille LeinoHákování (Duncan Keith)
17:58PHI2 minDanny BriereHrubost (Cristobal Huet)
17:58CHI2 minCristobal HuetHrubost (trest odseděl Adam Burish)(Danny Briere)
3. třetina
01:42PHI2 minDanny Briere (Cristobal Huet)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
PHI49Michael Leighton (výhra)27 - 282 - 210 - 1139 - 4195.12%060:00
CHI39Cristobal Huet (prohra)25 - 281 - 15 - 531 - 3491.18%059:48

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#PHI Philadelphia FlyersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Scott HartnellLevé křídlo112+1041100-14:34
12Simon GagneLevé křídlo101+1040110-16:56
20Chris ProngerObránce101+2020120-24:37
13Dan CarcilloLevé křídlo011+1011010-09:20
28Claude GirouxPravé křídlo011003020171%16:48
44Kimmo TimonenObránce0110030410-20:47
2Lukas Krajicek czeObránce000-1031210-14:13
5Braydon CoburnObránce0000002502-21:44
11Blair BettsCentr000000120062%11:35
14Ian LaperrierePravé křídlo00000021000%11:06
17Jeff CarterCentr000+221101047%19:47
18Mike RichardsCentr000+124012112%18:51
21James Van RiemsdykLevé křídlo0000031110-16:02
22Ville LeinoLevé křídlo0000200110-13:58
25Matt CarleObránce000+3011201-21:37
36Darroll PoweCentr0000021001-08:38
48Danny BrierePravé křídlo0000422100-13:06
77Ryan ParentObránce0000010110-17:02

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
81Marian Hossa svkPravé křídlo1120271000-18:08
22Troy BrouwerPravé křídlo0220021101-13:58
32Kris VersteegPravé křídlo101-104100067%14:19
2Duncan KeithObránce011-1001301-26:04
4Niklas HjalmarssonObránce0000011300-19:25
5Brent SopelObránce000-1003111-16:18
7Brent SeabrookObránce000-1016110-24:19
8Kim JohnssonObránce0000200000-10:02
10Patrick SharpLevé křídlo000-1030110-16:17
11John MaddenCentr000-104000060%14:42
16Andrew LaddLevé křídlo000-1031000-14:19
19Jonathan ToewsCentr000-202011171%22:16
33Dustin ByfuglienObránce0000020000-10:30
36Dave BollandCentr000+102001125%15:05
37Adam BurishPravé křídlo000000210020%08:29
51Brian CampbellObránce000-1061400-20:57
55Ben EagerLevé křídlo0000021100-06:41
88Patrick KanePravé křídlo000-1021020-20:23

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Michael Leighton
Michael Leighton
Zákroky: 39
Saves: 95.12%
Chris Pronger
Chris Pronger
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +2
Scott Hartnell
Scott Hartnell
G: 1, A: 1, P: 2
S: 4, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Stephane Auger
#15 - Stephane Auger
Paul Devorski
#10 - Paul Devorski
Scott Driscoll
#68 - Scott Driscoll
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]