New Jersey Devils - Buffalo Sabres (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 11. 04. 2010 v 23:00 SEČ
  NJD BUF  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 23:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders7:1PreviewReviewVideo
09. 04. 2010 01:30Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils3:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils0:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 23:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 01:00Ottawa SenatorsOTT-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo
09. 04. 2010 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
07. 04. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NYRNew York Rangers5:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 01. 2010 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:1sPreviewReviewVideo
08. 12. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
29. 10. 2009 00:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres1:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:3PreviewReviewVideo
18. 12. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:5PreviewReviewVideo
14. 12. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
04. 11. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils3:2sPreviewReviewVideo
13. 01. 2008 01:00Buffalo SabresBUF-NJDNew Jersey Devils2:3sPreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-BUFBuffalo Sabres2:1sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils804634792213:1898-76-549-3125-14-421-20-34-61L
BUF Buffalo Sabres8044361088229:20310-104-644-3625-16-619-20-46-41L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils392514450115:872-41-222-176-43L
BUF Buffalo Sabres412516650125:966-63-422-197-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils41212034298:1026-35-327-144-61L
BUF Buffalo Sabres391920438104:1074-41-222-175-53L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD1:1(1:1, 0:0, -:-)20:55
CBJCBJ-FLAFLA1:0(1:0, -:-, -:-)20:00
MTLMTL-BUFBUF0:1(0:1, -:-, -:-)10:57
CARCAR-WSHWSH0:0(0:0, -:-, -:-)03:58
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD1:1(1:1, 0:0, -:-)20:55
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYRNYR - TBLTBL109161318
OTTOTT - STLSTL3214724
NYINYI - VANVAN3214725
CHICHI - PITPIT6326326
WPGWPG - MINMIN316181415
DALDAL - COLCOL811161416
NSHNSH - VGKVGK57221615
UTAUTA - TORTOR2287723
ANAANA - CGYCGY34131021
LAKLAK - EDMEDM7821922
SJSSJS - BOSBOS121311822
WSHWSH - MTLMTL10001
COLCOL - DALDAL01010

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]