Atlanta Thrashers - Toronto Maple Leafs (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 08. 01. 2011 v 01:30 SEČ
  ATL TOR  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 01. 2011 01:30Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:9PreviewReviewVideo
06. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:3PreviewReviewVideo
02. 01. 2011 19:00Montreal CanadiensMTL-ATLAtlanta Thrashers3:4pPreviewReviewVideo
31. 12. 2010 23:00New Jersey DevilsNJD-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-BOSBoston Bruins3:2sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Toronto Maple Leafs
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 01. 2011 01:30Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs3:9PreviewReviewVideo
07. 01. 2011 01:00Toronto Maple LeafsTOR-STLSt. Louis Blues6:5sPreviewReviewVideo
04. 01. 2011 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
02. 01. 2011 01:00Ottawa SenatorsOTT-TORToronto Maple Leafs1:5PreviewReviewVideo
31. 12. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 12. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:6PreviewReviewVideo
31. 03. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers2:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2010 00:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs1:2pPreviewReviewVideo
20. 01. 2010 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs4:3PreviewReviewVideo
08. 12. 2009 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers5:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2009 01:30Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs4:3pPreviewReviewVideo
31. 12. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers4:3pPreviewReviewVideo
23. 12. 2008 01:00Atlanta ThrashersATL-TORToronto Maple Leafs2:6PreviewReviewVideo
26. 11. 2008 01:30Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:6PreviewReviewVideo
24. 02. 2008 01:00Toronto Maple LeafsTOR-ATLAtlanta Thrashers3:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers432215650134:1278-62-419-2411-7-311-8-35-52W
TOR Toronto Maple Leafs39152043496:1184-43-224-159-10-36-10-14-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers2111732563:514-31-211-106-41W
TOR Toronto Maple Leafs2291032157:632-32-115-73-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers2211832571:764-31-28-146-42W
TOR Toronto Maple Leafs1761011339:552-11-19-84-62W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7183Atlanta Thrashers ATL-TOR Toronto Maple Leafs26821913

Tipovali, že vyhraje Atlanta Thrashers (-1)
crhoxchaserjakubsichtajosefkrtekmajkimariocz
martin83miguelniedyondra77ovepatoslmpatrik
phoenix.netrevromikdrwsakalse1neksimplenicksuperman
swr76tomas123valenzdevonsalatwita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
allex12bluestarbruinsfandavi77libor65macek78masi
vosloo

Tipovali, že vyhraje Toronto Maple Leafs (+1.5)
heroesmichal225

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bluestarbruinsfancrhoxchaserjakubsichtajosefkrtek
marioczondra77patoslmphoenix.netromikdrwsakalse1nek
supermanswr76vonsalatvosloowita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
allex12davi77heroeslibor65macek78majkimasi
niedyovepatrikrevtomas123valenzde

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]