New York Rangers - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 12. 01. 2011 v 01:00 SEČ
(diváků: 18200)
1 NYR

MTL 2

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NYR100
MTL011
Po třetinách1:01:11:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NYR9116
MTL141113
Po třetinách9:1420:2526:38

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NYR60/239221915
MTL60/228262611

Přehled gólů

1. třetina
04:15NYR1:0videoStř. zápěstímG: Brandon Dubinsky (17)A: Matt Gilroy (5)A: Henrik Lundqvist (1)
2. třetina
18:49MTL1:1videoStř. zápěstímG: Jaroslav Spacek cze (2)A: Tomas Plekanec cze (21)A: Yannick Weber (4)
3. třetina
06:03MTL1:2videoStř. zápěstímG: Benoit Pouliot (9)A: James Wisniewski (23)

Přehled vyloučení

1. třetina
10:38MTL2 minLars EllerDržení (Steve Eminger)
16:04MTL2 minPK SubbanHrubost (Brian Boyle)
16:12NYR2 minMarc StaalNedovolené bránění (Jeff Halpern)
2. třetina
03:43NYR2 minDan GirardiDržení (Max Pacioretty)
19:20NYR2 minMarc StaalHrubost (Max Pacioretty)
19:20MTL2 minMax PaciorettyKrosček (Marc Staal)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NYR30Henrik Lundqvist (prohra)32 - 341 - 13 - 336 - 3894.74%058:52
MTL35Alex Auld (výhra)25 - 260 - 00 - 025 - 2696.15%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NYR New York RangersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Brandon DubinskyCentr101003211060%20:24
97Matt GilroyObránce011-1041100-15:47
5Dan GirardiObránce0000216010-24:38
8Brandon PrustLevé křídlo000-1032100-12:47
10Marian Gaborik svkPravé křídlo0000020010-21:34
16Sean AveryLevé křídlo0000031000-09:36
18Marc StaalObránce0000404210-25:26
19Ruslan FedotenkoLevé křídlo000-1012110-14:31
21Derek StepanCentr000000200033%17:10
22Brian BoyleCentr000-101300021%12:09
23Chris DruryCentr000000100170%09:52
27Ryan McDonaghObránce000+1000000-10:46
32Dale WeisePravé křídlo0000022010-06:34
36Mats ZuccarelloLevé křídlo0000042100-13:44
38Michael SauerObránce0000002200-21:47
42Artem AnisimovCentr000001002050%17:57
44Steve EmingerObránce000-2006600-20:47
86Wojtek WolskiLevé křídlo0000013010-19:39

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
52Mathieu DarcheLevé křídlo10100521000%15:27
57Benoit PouliotLevé křídlo101+1062010-16:57
6Jaroslav Spacek czeObránce011+2011101-16:30
14Tomas Plekanec czeCentr011+106100050%23:07
20James WisniewskiObránce011+1043400-21:58
11Scott GomezCentr000002001177%18:32
15Jeff HalpernCentr000+100100050%10:51
21Brian GiontaPravé křídlo00000110000%21:02
32Travis MoenLevé křídlo000+1012000100%12:40
44Roman Hamrlik czeObránce0000000210-21:26
46Andrei KostitsynLevé křídlo0000022000-13:11
58David DesharnaisCentr000-100011020%08:46
67Max PaciorettyLevé křídlo0000244100-21:53
68Yannick WeberObránce000+1011010-15:46
75Hal GillObránce000-1033010-22:44
76PK SubbanObránce000-1223100-22:12
81Lars EllerCentr0000201000-05:58
94Tom PyattCentr0000001000100%05:00

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Benoit Pouliot
Benoit Pouliot
G: 1, A: 0, P: 1
S: 6, +/-: +1
Alex Auld
Alex Auld
Zákroky: 25
Saves: 96.15%
Henrik Lundqvist
Henrik Lundqvist
Zákroky: 36
Saves: 94.74%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Lee
#28 - Chris Lee
Justin StPierre
#12 - Justin StPierre
Scott Driscoll
#68 - Scott Driscoll
David Brisebois
#96 - David Brisebois

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7212New York Rangers NYR-MTL Montreal Canadiens181451912

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
allex12bobcrhoxheroesjandamkrteklibor6
macek78marioczmiguelmichal225ondra77patoslmpatrik
robi281romikdrwtomas123vonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardavi77gebisinelvisjakubsichtalibor65masi
overevsakalse1neksimplenickvalenzdewita

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (+1.5)
majkimartin83supermanswr76vosloo

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
bluestarcrhoxdavi77gebisjakubsichtajandammajki
ondra77ovepatoslmrevrobi281supermanswr76
tomas123valenzdevonsalatvosloowita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
allex12dodo72heroeskrteklibor65macek78mariocz
masipatrikromikdrwsakalse1nek

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]