Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 15. 01. 2011 v 01:00 SEČ
  CBJ DET  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
12. 01. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-PHXPhoenix Coyotes3:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets6:4PreviewReviewVideo
08. 01. 2011 04:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets6:0PreviewReviewVideo
05. 01. 2011 03:00Phoenix CoyotesPHX-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
11. 01. 2011 03:30Colorado AvalancheCOL-DETDetroit Red Wings5:4PreviewReviewVideo
09. 01. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings1:2sPreviewReviewVideo
08. 01. 2011 03:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings4:5sPreviewReviewVideo
05. 01. 2011 03:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings3:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 11. 2010 23:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo
27. 11. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
10. 04. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings0:1sPreviewReviewVideo
08. 04. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets4:3PreviewReviewVideo
02. 04. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
29. 12. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:0pPreviewReviewVideo
27. 12. 2009 01:00Detroit Red WingsDET-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
12. 11. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:9PreviewReviewVideo
24. 04. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings5:6PreviewReviewVideo
22. 04. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings432711559149:1237-52-118-2513-5-414-6-16-41L
CBJ Columbus Blue Jackets432020343110:1346-33-124-1911-10-19-10-23-75L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2213543081:673-40-16-164-62L
CBJ Columbus Blue Jackets22111012360:634-13-112-105-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2114612968:564-12-012-97-31L
CBJ Columbus Blue Jackets2191022050:712-20-012-91-94L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7233Columbus Blue Jackets CBJ-DET Detroit Red Wings46201510

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
heroesmichal225ondra77patrik

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
allex12chaserjonpise1nekswr76wita

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
bluestarcrhoxdodo72jakubsichtakrteklibor65macek78
marioczmartin83miguelovepatoslmrevromikdrw
sakalsupermanvalenzdevonsalatvoslooxondras

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
crhoxchaserjakubsichtalibor65macek78marioczondra77
patriksakalse1neksupermanswr76valenzdevosloo
xondras

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
allex12bluestardodo72heroeskrtekoverev
romikdrwvonsalatwita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721613
WSHWSH - BUFBUF1432415
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244811
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]