Tampa Bay Lightning - Florida Panthers (REVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 25. 01. 2006 v 01:30 SEČ
St. Pete Times Forum
(diváků: 19900)
2 TBL po prodloužení

FLA 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
TBL0020
FLA0111
Po třetinách0:00:12:22:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
TBL1817141
FLA8963
Po třetinách18:835:1749:2350:26

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TBL120/61126121310
FLA120/312379107

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
11:13FLA0:1Stř. zápěstímG: Chris GrattonA: Lukas Krajicek czeA: Joe Nieuwendyk
3. třetina
16:09TBL1:1Stř. zápěstímG: Brad RichardsA: Cory SarichA: Martin St Louis
16:48FLA1:2Stř. zápěstímG: Olli JokinenA: Jozef Stumpel svkA: Martin Gelinas
19:11TBL2:2Stř. zápěstímG: Ryan CraigA: Dan BoyleA: Vaclav Prospal cze
prodloužení
03:15FLA2:3Stř. golfemG: Olli JokinenA: Mike Van RynA: Jozef Stumpel svk

Přehled vyloučení

1. třetina
01:36FLA2 minNathan Horton
04:39FLA2 minOlli JokinenHákování
06:56TBL2 minMartin Cibak svkPodražení
2. třetina
00:49TBL2 minMartin St LouisHákování
05:14FLA2 minMartin GelinasHákování
07:52FLA2 minJoel KwiatkowskiDržení
08:58FLA2 minChris GrattonKrosček
3. třetina
00:53FLA2 minNathan HortonNedovolené bránění
11:12TBL2 minPavel Kubina czePodražení
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TBL1Sean Burke (prohra)15 - 181 - 17 - 723 - 2688.46%063:01
FLA1Roberto Luongo (výhra)33 - 350 - 015 - 1548 - 5096.00%063:15

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Brad RichardsCentr101004112268%24:02
34Ryan CraigCentr10100200200%13:13
20Vaclav Prospal czeLevé křídlo011-1041011-23:19
21Cory SarichObránce0110011100-18:01
22Dan BoyleObránce0110061212-26:36
26Martin St LouisPravé křídlo011+1240012-24:32
4Vincent LecavalierCentr000-109011025%23:21
5Darryl SydorObránce0000031100-17:20
8Martin Cibak svkCentr00002000000%04:12
13Pavel Kubina czeObránce0000261111-24:47
17Ruslan FedotenkoLevé křídlo0000042021-19:10
18Rob DiMaioPravé křídlo000-1021000100%09:51
27Tim TaylorCentr000-102010046%12:25
29Dimitri AfanasenkovLevé křídlo0000000010-04:31
33Fredrik ModinLevé křídlo000+1011102-20:04
44Nolan PrattObránce000-1000100-17:37
54Paul RangerObránce0000010011-19:11
76Evgeny ArtyukhinPravé křídlo0000011000-04:46

#FLA Florida PanthersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Olli JokinenCentr202+224101133%24:01
15Jozef Stumpel svkCentr022+200010055%23:31
77Chris GrattonCentr101023100067%15:58
2Lukas Krajicek czeObránce0110020100-17:19
23Martin GelinasLevé křídlo01102320200%21:45
25Joe NieuwendykCentr011004002370%18:17
26Mike Van RynObránce011+2000100-23:26
4Jay BouwmeesterObránce000-1012110-24:17
7Steve MontadorObránce0000021001-14:16
11Jon SimLevé křídlo0000030000-16:36
13Juraj Kolnik svkPravé křídlo000-1011000-14:42
16Nathan HortonPravé křídlo0000421010-18:18
20Joel KwiatkowskiObránce000+2203200-19:30
37Petr Taticek czeCentr0000000002100%05:01
40Gregory JacinaCentr00000100000%02:38
43Serge PayerCentr000-100000150%13:01
51Rob GlobkeCentr0000000020-04:53
55Sean HillObránce000-1000111-20:35

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Olli Jokinen
Olli Jokinen
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: +2
Ryan Craig
Ryan Craig
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: 0
Roberto Luongo
Roberto Luongo
Zákroky: 48
Saves: 96.00%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Dan O'Halloran
#13 - Dan O'Halloran
Jonny Murray
#95 - Jonny Murray
Pierre Racicot
#65 - Pierre Racicot

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

23. 10. 2026 - 24. 10. 2026
Jake Evans
Jake
Evans

GÓLY: 2
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

ASISTENCE: 3
Nathan MacKinnon
Nathan
MacKinnon

BODY: 4
Martin Necas
Martin
Necas

PLUS/MÍNUS: +4
Juraj Slafkovsky
Juraj
Slafkovsky

PIM: 4
Jake Guentzel
Jake
Guentzel

STŘELY: 7
Kaiden Guhle
Kaiden
Guhle

ICE TIME: 23:30
Mackenzie Blackwood
Mackenzie
Blackwood

ZÁKROKY: 31
Jacob Fowler
Jacob
Fowler

SAVES: 95.24%

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]