Florida Panthers - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 22. 01. 2011 v 01:30 SEČ
  FLA TBL  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning1:2sPreviewReviewVideo
20. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
18. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-ATLAtlanta Thrashers2:3sPreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00Florida PanthersFLA-NJDNew Jersey Devils3:2pPreviewReviewVideo
14. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 01. 2011 01:30Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning1:2sPreviewReviewVideo
21. 01. 2011 01:00Atlanta ThrashersATL-TBLTampa Bay Lightning2:3sPreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:30Tampa Bay LightningTBL-CBJColumbus Blue Jackets3:2sPreviewReviewVideo
16. 01. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning6:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2011 01:30Tampa Bay LightningTBL-NJDNew Jersey Devils2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 11. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:4sPreviewReviewVideo
17. 10. 2010 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:0PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 23:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning1:3PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers4:3sPreviewReviewVideo
21. 03. 2010 22:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2010 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning5:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2010 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
13. 10. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2009 00:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning3:4sPreviewReviewVideo
18. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning482815561143:15210-54-220-2814-4-214-11-36-42W
FLA Florida Panthers452120446123:1196-42-229-1611-8-410-12-05-52L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning2014423069:503-22-110-108-21W
FLA Florida Panthers2311842669:623-40-214-94-62L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
TBL Tampa Bay Lightning28141133174:1027-32-110-186-41W
FLA Florida Panthers22101202054:573-02-015-75-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7288Florida Panthers FLA-TBL Tampa Bay Lightning101661415

Tipovali, že vyhraje Florida Panthers (-1)
bluestarjandamkrteklibor65majkimiguelondra77
revse1nekvesce

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dedalebedaheroeschaserkojotmacek78machampmartin83
masim.beraneksakaltomas123valenzdevonsalatvosloo
witaxondras

Tipovali, že vyhraje Tampa Bay Lightning (-1)
jakubsichtamarioczovepatrick_oviepatriksuperman

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
heroeschaserjandamlibor65macek78masim.beranek
patrick_oviepatriksupermantomas123valenzdevosloowita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestarjakubsichtakojotkrtekmachampmajkimariocz
ondra77overevsakalse1nekvescevonsalat
xondras

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA22561711
NJDNJD - LAKLAK26421810
BOSBOS - SJSSJS1442117
OTTOTT - NYRNYR767810
PITPIT - NSHNSH1721613
WSHWSH - BUFBUF1432415
CBJCBJ - VGKVGK1019414
STLSTL - CARCAR2513315
EDMEDM - TORTOR1343018
UTAUTA - TBLTBL1244811
CGYCGY - DETDET983126
SEASEA - MINMIN141599
CHICHI - FLAFLA2313510
DALDAL - NYINYI162097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]