Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 27. 03. 2011 v 01:30 SEČ
  CHI ANA  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2011 01:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2011 01:30Chicago BlackhawksCHI-FLAFlorida Panthers4:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2011 01:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks5:0PreviewReviewVideo
15. 03. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 03. 2011 01:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 01:00Nashville PredatorsNSH-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
24. 03. 2011 01:30Dallas StarsDAL-ANAAnaheim Ducks3:4pPreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames5:4pPreviewReviewVideo
20. 03. 2011 03:30Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 01. 2011 02:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2010 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks1:4PreviewReviewVideo
15. 11. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
17. 03. 2010 17:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks4:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks1:3PreviewReviewVideo
04. 01. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
27. 11. 2009 22:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
04. 03. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 18:00Anaheim DucksANA-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks734025888238:2027-85-538-3523-14-017-11-86-42W
ANA Anaheim Ducks744128587212:21613-54-239-3523-12-218-16-37-31L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks372312248111:995-21-120-176-42W
CHI Chicago Blackhawks372314046124:976-04-021-167-36W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks361711842114:1051-81-517-195-51W
ANA Anaheim Ducks371816339101:1178-33-119-187-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7703Chicago Blackhawks CHI-ANA Anaheim Ducks251221421

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
cokodenis59dindaducheneflexofrog75jagr
johannkojotkolousek8libor65majohaasmanky13masi
m.beranekmiguelny-loverovephaneufrobo21romikdrw
sakalsupermanvonsalat033mates033

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bluestardaniyi79dedalebedadilitinsijakubsichtajakub14
loksmatador661michaelo05pista20simplenick

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (+1.5)
heroespackova.ivet

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
dedalebedadilitflexofrog75jagrkolousek8libor65
manky13matador661ny-loverromikdrwsimplenicksupermanvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestardaniyi79denis59dindaducheneheroesinsi
jakubsichtajakub14johannkojotmajohaasmasim.beranek
miguelmichaelo05packova.ivetphaneufpista20robo21sakal

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]