Washington Capitals - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. zápas 1. kola play off 2010/11)


Začátek zápasu: 16. 04. 2011 v 01:30 SEČ
  WSH NYR  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
14. 04. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:1pPreviewReviewVideo
10. 04. 2011 01:00Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals1:0PreviewReviewVideo
07. 04. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers5:2PreviewReviewVideo
06. 04. 2011 01:00Toronto Maple LeafsTOR-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 04. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
14. 04. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:1pPreviewReviewVideo
09. 04. 2011 18:30New York RangersNYR-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
08. 04. 2011 01:00New York RangersNYR-ATLAtlanta Thrashers0:3PreviewReviewVideo
05. 04. 2011 01:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 04. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:1pPreviewReviewVideo
26. 02. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers0:6PreviewReviewVideo
25. 01. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers1:2sPreviewReviewVideo
13. 12. 2010 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals7:0PreviewReviewVideo
10. 11. 2010 01:30New York RangersNYR-WSHWashington Capitals3:5PreviewReviewVideo
07. 03. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:0PreviewReviewVideo
05. 02. 2010 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals5:6PreviewReviewVideo
18. 11. 2009 01:00New York RangersNYR-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
09. 10. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
29. 04. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-NYRNew York Rangers2:1PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals110022:11-00-01-01-0-00-0-01-01W
NYR New York Rangers100111:20-10-01-00-0-00-0-10-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals110022:11-00-01-01-01W
NYR New York Rangers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers100111:20-10-01-00-11L
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals110022:11-00-01-01-0-00-0-01-01W
NYR New York Rangers100111:20-10-01-00-0-00-0-10-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals110022:11-00-01-01-01W
NYR New York Rangers000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers100111:20-10-01-00-11L
WSH Washington Capitals000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals82482311107224:19714-115-656-2625-8-823-15-37-31L
NYR New York Rangers824433593233:19812-59-350-3220-17-424-16-16-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals41258858124:1009-82-624-178-23W
NYR New York Rangers412017444127:1014-42-321-206-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers412416149106:978-17-029-127-31W
WSH Washington Capitals412315349100:975-33-032-97-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7818Washington Capitals WSH-NYR New York Rangers22104282

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (+1.5)
barsa14bluestarcokodaniyi79denis59dilitdinda
heroesinsijohannlibor65loksmanky13masi
miguelmirek65mkky7packova.ivetpista20sakalsuperman
vonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
crashdark_wodkadedalebedajagrjakubsichtam.beranekmichaelo05
psychonauttantor033mates033

Tipovali, že vyhraje New York Rangers (-1)
fortuneivikkojotsimplenick

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14bluestarcrashdaniyi79dedalebedadenis59dilit
dindafortuneheroesjagrjakubsichtajohannkojot
libor65manky13masim.beranekmiguelmichaelo05mirek65
packova.ivetpsychonautsakalsimplenicksupermantantorvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
insipista20

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]