Phoenix Coyotes - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(2. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 26. 10. 2011 v 04:00 SEČ
  PHX DAL  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
24. 10. 2011 02:00Anaheim DucksANA-PHXPhoenix Coyotes4:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings0:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-WPGWinnipeg Jets4:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
23. 10. 2011 04:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars1:0PreviewReviewVideo
22. 10. 2011 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2011 02:00Dallas StarsDAL-CBJColumbus Blue Jackets4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 10. 2011 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:1sPreviewReviewVideo
30. 03. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:1sPreviewReviewVideo
02. 03. 2011 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 02:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
27. 12. 2010 02:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes0:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 01:30Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes6:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes2:3sPreviewReviewVideo
14. 02. 2010 02:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
07. 02. 2010 00:00Dallas StarsDAL-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars86201219:151-01-06-24-0-02-2-06-21L
PHX Phoenix Coyotes7331720:220-10-13-41-2-02-1-13-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars4400811:61-01-03-14-04W
PHX Phoenix Coyotes312026:80-00-02-11-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes4211514:140-10-11-32-22W
DAL Dallas Stars422048:90-00-03-12-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8017Phoenix Coyotes PHX-DAL Dallas Stars1324354715

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
heroeshinaultjfnashlibor65loksmilanjogimirek65
ohlundpavlis197protosshaq.32swr76vonsalat

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
botickadetredwingdilitdubo197duchenedwere1icefish
insimaly.petkomanky13marting2802michaelo05ovepaarme
packova.ivetpolstarovocislopsychonautrevromikdrwsakalskoumi
snomulawita31marek22

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
agre44orbarsa14bluestarburningflameflyers24galus87gaudencius
gebisharmmjakubsichtajandamjeesljirkajohann
kojotkotelnikkubajz8masimatkokubko88mc.easymiguel
mike715miki-8miky7010nikexxxorwensonpety23phaneuf
simplenicksobisupermantarzanvelysxett1969zerzmi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
agre44orbarsa14bilcik52bluestarburningflamedetredwingdilit
dubo197duchenedwere1flyers24galus87gaudenciusgebis
heroeshinaulticefishinsijakubsichtajandamjeesl
kotelniklibor65maly.petkomarting2802masimc.easymiguel
mirek65ovepaarmepackova.ivetpavlis197pety23phaneuf
polstarovocislopsychonautrevsakalsjominqosupermanvelys
vonsalatwitaxett1969zerzmi31marek22

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
botickajfnashjohannkojotmanky13matkokubko88michaelo05
mike715ohlundorwensonromikdrwskoumisnomulasobi
tarzan

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]