Edmonton Oilers - Ottawa Senators (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 18. 11. 2011 v 03:30 SEČ
(diváků: 16839)
2 EDM

OTT 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
EDM011
OTT311
Po třetinách0:31:42:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
EDM8313
OTT736
Po třetinách8:711:1024:16

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
EDM81/2193614711
OTT60/3182111919

Přehled gólů

1. třetina
07:30OTT0:1videoTeč, DorážkaG: Colin Greening (5)A: Milan Michalek cze (6)A: Jason Spezza (12)
07:39OTT0:2videoStř. příklepemG: Kaspars Daugavins (2)A: Zack Smith (7)A: Erik Karlsson (17)
19:03OTT0:3videoStř. golfemG: Milan Michalek cze (12)A: Jason Spezza (13)
2. třetina
02:14EDM1:3videoStř. příklepemSHG: Anton Lander (1)A: Lennart Petrell (2)
07:44OTT1:4videoStř. příklepemG: Jesse Winchester (1)A: Bobby Butler (3)
3. třetina
03:17OTT1:5videoBekhendG: Zenon Konopka (2)A: Sergei Gonchar (11)
19:12EDM2:5videoTeč, DorážkaPPG: Ryan Jones (4)A: Eric Belanger (3)A: Ryan Smyth (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
16:39EDM2 minMagnus PaajarviPodražení (Bobby Butler)
2. třetina
01:05EDM2 minTheo PeckhamDržení (Erik Condra)
16:15EDM2 minTaylor HallPodražení (Craig Anderson)
18:51OTT2 minBrian LeeNaražení na hrazení (Ryan Nugent-Hopkins)
18:51OTT2 minZenon KonopkaHrubost (Theo Peckham)
18:51EDM2 minTheo PeckhamHrubost (Zenon Konopka)
3. třetina
17:51OTT2 minFilip Kuba czePodražení (Jordan Eberle)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
EDM40Devan Dubnyk 5 - 70 - 02 - 27 - 977.78%040:00
EDM35Nikolai Khabibulin (prohra)3 - 60 - 01 - 14 - 757.14%020:00
OTT41Craig Anderson (výhra)21 - 210 - 11 - 222 - 2491.67%060:00
OTT35Alex Auld

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#EDM Edmonton OilersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
28Ryan JonesLevé křídlo1010011010-14:17
57Anton LanderCentr101+102100164%13:33
20Eric BelangerCentr011002000182%12:27
37Lennart PetrellLevé křídlo011+1012030-12:41
94Ryan SmythLevé křídlo011-30100000%19:07
4Taylor HallLevé křídlo000-2252200-16:15
5Ladislav Smid czeObránce000-2003212-23:32
10Shawn HorcoffCentr000-300000368%18:54
14Jordan EberlePravé křídlo000-2000100-15:33
24Theo PeckhamObránce000-3412200-24:23
44Corey PotterObránce0000011000-12:35
55Ben EagerLevé křídlo0000012000-10:40
58Jeff PetryObránce000-2014202-28:43
77Tom GilbertObránce000-1001212-27:33
83Ales Hemsky czePravé křídlo000-3010000-15:48
91Magnus PaajarviLevé křídlo0000210001-10:56
93Ryan Nugent-HopkinsCentr000-206001042%17:03

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
9Milan Michalek czeLevé křídlo112+1010101-15:48
19Jason SpezzaCentr022+103021162%17:12
14Colin GreeningLevé křídlo101+1024101100%16:21
18Jesse WinchesterCentr101+202201017%12:26
23Kaspars DaugavinsLevé křídlo101+10121010%16:10
28Zenon KonopkaCentr101+221010080%11:05
15Zack SmithCentr011+100102136%15:14
16Bobby ButlerPravé křídlo011+2000100-11:20
55Sergei GoncharObránce011+1010200-26:10
65Erik KarlssonObránce011+1010130-26:27
2Jared CowenObránce000+1004000-16:23
4Chris PhillipsObránce000+2001301-15:43
5Brian LeeObránce0000201300-13:28
11Daniel AlfredssonPravé křídlo0000010002-14:41
17Filip Kuba czeObránce000+3200202-21:59
22Erik CondraPravé křídlo000+1010000-16:50
24Stephane Da CostaCentr00000211116%15:04
71Nick FolignoLevé křídlo0000002010100%14:18

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jason Spezza
Jason Spezza
G: 0, A: 2, P: 2
S: 3, +/-: +1
Milan Michalek
Milan Michalek cze
G: 1, A: 1, P: 2
S: 1, +/-: +1
Anton Lander
Anton Lander
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Wes McCauley
#4 - Wes McCauley
Ian Walsh
#29 - Ian Walsh
Andy McElman
#90 - Andy McElman
Mike Cvik
#88 - Mike Cvik

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8165Edmonton Oilers EDM-OTT Ottawa Senators4316173228

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
burningflamedelawaredenis59dubo197galus87gaudenciusgilmour67
heroeshinaultjeesljohannkojotkurareloks
lukinmatkokubko88mc.easymiguelmihalmilanjogimilan52
mirek65momannikexxxondra69ovepackova.ivetphaneuf
polstarovocislopsychonautpuma21revromikdrwsakalshaq.32
simplenickskoumisolitarytenconepijevlastikklfwitaxett1969
3bitex

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
bernesbluestardejvdejviddilitducheneharmmjirka
maly.petkomanky13pentrpito856posvi22razorspalini
velys31marek22

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (+1.5)
bambobarsa14beranek.vaclavdesspidetredwingdiwebrainflyingcolors
jenda92kunty8lightning563milan0smolnypatrikpaul68
supermanurbanvonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
bernesburningflamedejvdejviddenis59dilitdubo197duchene
galus87gaudenciusgilmour67heroesjeesljohannkojot
maly.petkomilanjogimilan52mirek65ondra69packova.ivetpaul68
pentrphaneufpsychonautromikdrwsakalsimplenickspalini
supermanvlastikklfvonsalatwita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bambobarsa14bluestardetredwingdiwebrainflyingcolorshinault
jenda92jirkakunty8kuraremanky13matkokubko88mc.easy
milan0smomanovepolstarovocisloposvi22puma21razor
revskoumitenconepijeurbanxett19693bitex31marek22

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

30. 10. 2026 - 31. 10. 2026
Anton Lundell
Anton
Lundell

GÓLY: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

ASISTENCE: 3
Matt Coronato
Matt
Coronato

BODY: 4
Jesper Bratt
Jesper
Bratt

PLUS/MÍNUS: +4
Curtis Douglas
Curtis
Douglas

PIM: 7
Anton Lundell
Anton
Lundell

STŘELY: 8
Brandon Montour
Brandon
Montour

ICE TIME: 24:43
Nico Daws
Nico
Daws

ZÁKROKY: 33
Akira Schmid
Akira
Schmid

SAVES: 91.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]