Nashville Predators - Edmonton Oilers (VIDEO)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 23. 11. 2011 v 02:00 SEČ
(diváků: 16838)
2 NSH

EDM 6

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]