Detroit Red Wings - Anaheim Ducks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 11. 02. 2012 v 01:30 SEČ
  DET ANA  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo
09. 02. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2012 02:00Phoenix CoyotesPHX-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
05. 02. 2012 04:00Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings5:4sPreviewReviewVideo
03. 02. 2012 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2012 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks2:1sPreviewReviewVideo
09. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
07. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames3:2sPreviewReviewVideo
04. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo
02. 02. 2012 04:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:6PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2011 02:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings2:4PreviewReviewVideo
06. 11. 2011 00:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks5:0PreviewReviewVideo
03. 03. 2011 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
04. 12. 2010 04:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings0:4PreviewReviewVideo
24. 10. 2010 01:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks5:4PreviewReviewVideo
09. 10. 2010 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks4:0PreviewReviewVideo
03. 02. 2010 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
05. 01. 2010 18:00Anaheim DucksANA-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
12. 12. 2009 01:30Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks3:2pPreviewReviewVideo
15. 11. 2009 01:00Detroit Red WingsDET-ANAAnaheim Ducks7:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings553617274176:1319-26-132-2321-2-115-15-17-31W
ANA Anaheim Ducks532124850138:1583-82-430-2315-13-26-11-67-32W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings2421214394:413-12-013-1110-018W
ANA Anaheim Ducks30151323291:923-22-013-178-22W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings31151513182:906-14-119-125-52L
ANA Anaheim Ducks2361161847:660-60-417-64-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8709Detroit Red Wings DET-ANA Anaheim Ducks68522134

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
adam1983albiaveomarayrton0322blackhawksbluestarburningflame
dawe007dejvid123denisdilitdindadrahokamdreeks
drew73dubo197george2415georgito7happyharmmheroes
hojaninanajakub66jirkajohannjuicekirsten
kubaskunty8lubkelukinlumumaly.petkomanky13
matkokubko88m.beranekmihalmiky7010milanjogimirek65naicok
nockinovakypackova.ivetpaul68pecanekpivopsychonaut
rockyromikdrwsakalshane76skoumismidersspalini
startersupermantenconepijethajskemenuvasconivitvlastikklf
vonsalatwencawitaxett1969zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
barsa14habrdmatys1979modanostesous

Tipovali, že vyhraje Anaheim Ducks (-1)
desspipencepchew

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14bluestardawe007dindahabrdjohannkirsten
kunty8lubkemaly.petkomirek65modanospecanekpivo
skoumismiderssupermantesousthajskemenuvonsalatwenca

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
adam1983aveomarblackhawksburningflamedejvid123drahokamdreeks
drew73dubo197george2415happyheroeshojaninana
jakub66juicekubasmanky13matkokubko88matys1979m.beranek
naicoknovakypaul68psychonautrockysakalshane76
spalinistartertenconepijevasconivlastikklfxett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2420417
TORTOR - NYRNYR8143615
OTTOTT - SJSSJS2033515
NJDNJD - ANAANA2230812
PITPIT - FLAFLA4912912
NYINYI - LAKLAK1393165
STLSTL - VGKVGK3220318
DALDAL - WPGWPG2222146
CGYCGY - MINMIN34181110
EDMEDM - CARCAR8134219
SEASEA - UTAUTA41011416
VANVAN - DETDET1942218

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
22.10.MTLSuzuki- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]