Washington Capitals - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 01. 04. 2012 v 01:00 SEČ
  WSH MTL  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
30. 03. 2012 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals2:3sPreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres1:5PreviewReviewVideo
25. 03. 2012 23:00Washington CapitalsWSH-MINMinnesota Wild3:0PreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:00Washington CapitalsWSH-WPGWinnipeg Jets3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens3:2sPreviewReviewVideo
31. 03. 2012 01:30New York RangersNYR-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers2:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2012 00:00Philadelphia FlyersPHI-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 02. 2012 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens4:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2012 20:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals0:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2012 01:30Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals0:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals0:2PreviewReviewVideo
16. 03. 2011 00:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2011 01:30Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
29. 12. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens3:0PreviewReviewVideo
29. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo
27. 04. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-WSHWashington Capitals4:1PreviewReviewVideo
24. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-MTLMontreal Canadiens1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals783931886209:22110-83-440-3824-11-415-20-45-51W
MTL Montreal Canadiens7829351472200:2187-145-1048-3014-15-1015-20-43-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals392411452110:977-41-223-165-51L
MTL Montreal Canadiens3914151038106:1083-103-824-153-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens39152043494:1104-42-224-152-85L
WSH Washington Capitals39152043499:1243-42-217-225-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9069Washington Capitals WSH-MTL Montreal Canadiens67634519

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
aveomarbarsa14blackhawksbluestarcasper4593colorado82deker
denyy5detredwingdevildilitdindadrew73dubo197
gelkogeorgito7godzi19habrdhojaninanajirik19
juicekirstenkubaslokslspalubkemaly.petko
manky13marek123matkokubko88matys1979m.beranekmethexismiguel
mihalmike715milanjogimilan52mirek65naicoknesluki
onanpackova.ivetpaul68pepo8pifikpivopsychonaut
razorrockyrosticek77rostinnnsakalshane76schott
skoumismidersstarterstrelmistrsuarksupermantesous
thajskemenuvasconivlastikklf61and61

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
adooo01dawe007honzas114llkkromikdrwzdenal75

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
mhossamichal83novaky

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
adooo01blackhawksbluestardawe007dekerdetredwingdilit
dindadrew73godzi19habrdhonzas114juicekirsten
lspamaly.petkomanky13marek123matkokubko88mhossamihal
milan52mirek65naicokonanpackova.ivetpaul68pepo8
pifikpivopsychonautrockyrosticek77rostinnnsakal
shane76schottsmidersstrelmistrsuarksupermanthajskemenu
vasconixamax61and61

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
aveomarbarsa14denyy5dubo197gelkojirik19lubke
matys1979m.beranekmichallmike715milanjogineslukinovaky
razorskoumistartertesousvlastikklf

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-FLAFLA01:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]