Stadióny NHL

Východní konference

Atlantická divizeMetropolitní divize


Západní konference

Centrální divizePacifická divize

CAR
PNC Arena

CBJ
Nationwide Arena

DAL
American Airlines Center

DET
Little Caesars Arena

FLA
BB&T Center

CHI
United Center

NSH
Bridgestone Arena

TBL
Amalie Arena

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-ARIARI04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 11. 05. 2021 01:00
MTLMTL-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - DALDAL23511312
WSHWSH - PHIPHI2900422
CBJCBJ - DETDET10911188
MINMIN - ANAANA2820168
VGKVGK - STLSTL121421411
LAKLAK - COLCOL1722420
SJSSJS - ARIARI2162322
BOSBOS - NYRNYR2201416
PITPIT - BUFBUF2210019

Narozeniny hráčů

07.05.Reinprecht, Steven45 let
07.05.Isbister, Brad44 let
07.05.Nycholat, Lawrence42 let
07.05.Connolly, Tim40 let
07.05.Lefebvre, Guillaume40 let
07.05.Novak, Filip39 let
07.05.DALKhudobin, Anton35 let
07.05.PHIProsser, Nate35 let
07.05.Schlemko, David34 let
07.05.PITRuhwedel, Chad31 let
07.05.MTLAnderson, Josh27 let
07.05.EDMPuljujarvi, Jesse23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.04.BUFOkposo- Poranění tváře
19.04.NSHTinordi- Poranění horní části těla
14.04.BUFUllmark- Poranění dolní části těla
12.04.Gross- Poranění dolní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
06.04.ANAMilano- Poranění horní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]