Přestupy

Zobrazeno 1-150 z 3463<<  Předcházející  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Následující  >>
DatumJméno hráčePůvodní týmNový tým
12. 04. 2021Mantha, AnthonyWSH Washington Capitals
12. 04. 2021Panik, RichardWSH Washington CapitalsDET Detroit Red Wings
12. 04. 2021Vrana, JakubWSH Washington CapitalsDET Detroit Red Wings
12. 04. 2021Bowey, MadisonCHI Chicago BlackhawksVAN Vancouver Canucks
12. 04. 2021Hakanpaa, JaniANA Anaheim DucksCAR Carolina Hurricanes
12. 04. 2021Benn, JordieVAN Vancouver CanucksWPG Winnipeg Jets
12. 04. 2021Fleury, HaydnCAR Carolina HurricanesANA Anaheim Ducks
12. 04. 2021Raffl, MichaelPHI Philadelphia FlyersWSH Washington Capitals
12. 04. 2021Suomela, AnttiSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
12. 04. 2021Barabanov, AlexanderTOR Toronto Maple LeafsSJS San Jose Sharks
12. 04. 2021Gudbranson, ErikOTT Ottawa SenatorsNSH Nashville Predators
12. 04. 2021Hutton, BenANA Anaheim DucksTOR Toronto Maple Leafs
12. 04. 2021Bennett, SamCGY Calgary FlamesFLA Florida Panthers
12. 04. 2021Gustafsson, ErikPHI Philadelphia FlyersMTL Montreal Canadiens
12. 04. 2021Soderberg, CarlCHI Chicago BlackhawksCOL Colorado Avalanche
12. 04. 2021Janmark, MattiasCHI Chicago BlackhawksVGK Vegas Golden Knights
12. 04. 2021Claesson, FredrikSJS San Jose SharksTBL Tampa Bay Lightning
12. 04. 2021Kulikov, DmitryNJD New Jersey DevilsEDM Edmonton Oilers
12. 04. 2021Highmore, MatthewVAN Vancouver Canucks
12. 04. 2021Gaudette, AdamVAN Vancouver CanucksCHI Chicago Blackhawks
12. 04. 2021Vatanen, SamiNJD New Jersey DevilsDAL Dallas Stars
12. 04. 2021Mete, VictorMTL Montreal CanadiensOTT Ottawa Senators
12. 04. 2021Carter, JeffLAK Los Angeles KingsPIT Pittsburgh Penguins
11. 04. 2021Bjork, AndersBOS Boston BruinsBUF Buffalo Sabres
11. 04. 2021Lazar, CurtisBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Hall, TaylorBUF Buffalo SabresBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Goloubef, CodyOTT Ottawa Senators
11. 04. 2021Reilly, MikeOTT Ottawa SenatorsBOS Boston Bruins
11. 04. 2021Coburn, BraydonOTT Ottawa SenatorsNYI New York Islanders
11. 04. 2021Rittich, DavidCGY Calgary FlamesTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Noesen, StefanSJS San Jose SharksTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Foligno, NickCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
11. 04. 2021Gusev, NikitaNJD New Jersey DevilsFLA Florida Panthers
11. 04. 2021Merrill, JonDET Detroit Red WingsMTL Montreal Canadiens
11. 04. 2021Siegenthaler, JonasWSH Washington CapitalsNJD New Jersey Devils
10. 04. 2021Lashoff, BrianDET Detroit Red WingsTBL Tampa Bay Lightning
10. 04. 2021Savard, DavidCBJ Columbus Blue JacketsTBL Tampa Bay Lightning
10. 04. 2021Montour, BrandonBUF Buffalo SabresFLA Florida Panthers
10. 04. 2021Pateryn, GregCOL Colorado AvalancheSJS San Jose Sharks
10. 04. 2021Dubnyk, DevanSJS San Jose SharksCOL Colorado Avalanche
09. 04. 2021Appleby, KennethNYI New York Islanders
09. 04. 2021Nemeth, PatrikDET Detroit Red WingsCOL Colorado Avalanche
09. 04. 2021Nash, RileyCBJ Columbus Blue JacketsTOR Toronto Maple Leafs
08. 04. 2021Stillman, RileyFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
08. 04. 2021Borgstrom, HenrikFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
08. 04. 2021Connolly, BrettFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
08. 04. 2021Carlsson, LucasCHI Chicago BlackhawksFLA Florida Panthers
08. 04. 2021Wallmark, LucasCHI Chicago BlackhawksFLA Florida Panthers
07. 04. 2021Palmieri, KyleNJD New Jersey DevilsNYI New York Islanders
07. 04. 2021Zajac, TravisNJD New Jersey DevilsNYI New York Islanders
07. 04. 2021Greer, A.J.NYI New York IslandersNJD New Jersey Devils
02. 04. 2021Hinostroza, VinnieFLA Florida PanthersCHI Chicago Blackhawks
30. 03. 2021O'Brien, LiamWSH Washington CapitalsCOL Colorado Avalanche
29. 03. 2021Amadio, MichaelLAK Los Angeles KingsOTT Ottawa Senators
29. 03. 2021Wolanin, ChristianOTT Ottawa SenatorsLAK Los Angeles Kings
27. 03. 2021Lemieux, BrendanNYR New York RangersLAK Los Angeles Kings
26. 03. 2021Staal, EricBUF Buffalo SabresMTL Montreal Canadiens
24. 03. 2021Volkov, AlexanderANA Anaheim Ducks
20. 03. 2021Johansson, JonasCOL Colorado Avalanche
13. 03. 2021Vehvilainen, VeiniTOR Toronto Maple Leafs
13. 03. 2021Lehtonen, MikkoCBJ Columbus Blue Jackets
05. 03. 2021Seabrook, BrentCHI Chicago Blackhawks
01. 03. 2021Stalock, AlexMIN Minnesota WildEDM Edmonton Oilers
24. 02. 2021Friedman, MarkPHI Philadelphia FlyersPIT Pittsburgh Penguins
15. 02. 2021Lindholm, ParBOS Boston Bruins
15. 02. 2021Warsofsky, DavidPIT Pittsburgh PenguinsCAR Carolina Hurricanes
15. 02. 2021Korshkov, EgorCAR Carolina Hurricanes
15. 02. 2021Galchenyuk, AlexCAR Carolina HurricanesTOR Toronto Maple Leafs
13. 02. 2021Dzingel, RyanCAR Carolina HurricanesOTT Ottawa Senators
13. 02. 2021Galchenyuk, AlexOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
13. 02. 2021Paquette, CedricOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
09. 02. 2021Koivu, MikkoCBJ Columbus Blue Jackets
07. 02. 2021Sabourin, ScottOTT Ottawa SenatorsTOR Toronto Maple Leafs
28. 01. 2021Bowey, MadisonCHI Chicago Blackhawks
27. 01. 2021Jaros, ChristianOTT Ottawa SenatorsSJS San Jose Sharks
27. 01. 2021Carrick, TrevorSJS San Jose SharksANA Anaheim Ducks
27. 01. 2021Weber, YannickNSH Nashville PredatorsPIT Pittsburgh Penguins
23. 01. 2021Dubois, Pierre-LucCBJ Columbus Blue JacketsWPG Winnipeg Jets
23. 01. 2021Laine, PatrikWPG Winnipeg JetsCBJ Columbus Blue Jackets
23. 01. 2021Roslovic, JackWPG Winnipeg JetsCBJ Columbus Blue Jackets
19. 01. 2021Cole, IanCOL Colorado AvalancheMIN Minnesota Wild
19. 01. 2021Pateryn, GregMIN Minnesota WildCOL Colorado Avalanche
17. 01. 2021Ritchie, BrettCGY Calgary Flames
15. 01. 2021Hutton, BenANA Anaheim Ducks
14. 01. 2021Schneider, CoryNJD New Jersey DevilsNYI New York Islanders
13. 01. 2021Zegras, TrevorANA Anaheim Ducks
13. 01. 2021Connauton, KevinCOL Colorado AvalancheFLA Florida Panthers
13. 01. 2021Lewis, TrevorLAK Los Angeles KingsWPG Winnipeg Jets
13. 01. 2021Anderson, CraigOTT Ottawa SenatorsWSH Washington Capitals
13. 01. 2021Shore, DevinCBJ Columbus Blue JacketsEDM Edmonton Oilers
13. 01. 2021Nieves, BooNYR New York RangersTBL Tampa Bay Lightning
12. 01. 2021Bishop, ClarkCAR Carolina HurricanesOTT Ottawa Senators
12. 01. 2021Lajoie, MaximeOTT Ottawa SenatorsCAR Carolina Hurricanes
12. 01. 2021Hamonic, TravisCGY Calgary FlamesVAN Vancouver Canucks
12. 01. 2021Bouwmeester, JaySTL St. Louis Blues
11. 01. 2021Gauthier, FrederikTOR Toronto Maple LeafsARI Arizona Coyotes
11. 01. 2021Hoffman, MikeFLA Florida PanthersSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Pinho, BrianWSH Washington Capitals
10. 01. 2021Anderson, MikeyLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Barabanov, AlexanderTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Claesson, FredrikSJS San Jose Sharks
10. 01. 2021Del Zotto, MichaelANA Anaheim DucksCBJ Columbus Blue Jackets
10. 01. 2021Mersch, MichaelDAL Dallas Stars
10. 01. 2021Bachman, RichardVAN Vancouver Canucks
10. 01. 2021Laleggia, JoeySTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Puempel, MattDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Lowe, KeeganEDM Edmonton Oilers
10. 01. 2021Liambas, MikeMIN Minnesota Wild
10. 01. 2021Haggerty, RyanFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Zykov, ValentinVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Lorito, MattTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Strait, BrianNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Donovan, MattNSH Nashville Predators
10. 01. 2021Brown, J.T.MIN Minnesota Wild
10. 01. 2021Lowry, JoelFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Gravel, KevinTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Claesson, FredrikNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Mueller, ChrisANA Anaheim Ducks
10. 01. 2021Gaunce, CameronTBL Tampa Bay Lightning
10. 01. 2021Dotchin, JakeSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Lappin, NickSTL St. Louis Blues
10. 01. 2021Russo, RobbieARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Bourque, GabrielWPG Winnipeg Jets
10. 01. 2021Englund, AndreasOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Sieloff, PatrickTBL Tampa Bay Lightning
10. 01. 2021Valiev, RinatCGY Calgary Flames
10. 01. 2021Elie, RemiBUF Buffalo Sabres
10. 01. 2021Klimchuk, MorganOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Lernout, BrettVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Bennett, BeauARI Arizona Coyotes
10. 01. 2021Wilson, GarrettTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Pietila, BlakeANA Anaheim Ducks
10. 01. 2021Sparks, GarretVGK Vegas Golden Knights
10. 01. 2021Shore, NickWPG Winnipeg Jets
10. 01. 2021Prout, DaltonSJS San Jose Sharks
10. 01. 2021Goloubef, CodyOTT Ottawa Senators
10. 01. 2021Roy, KevinPIT Pittsburgh Penguins
10. 01. 2021Mantha, AnthonyDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Perlini, BrendanDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Veronneau, MaxTOR Toronto Maple Leafs
10. 01. 2021Boyle, BrianFLA Florida Panthers
10. 01. 2021Bowey, MadisonDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Ritchie, BrettBOS Boston Bruins
10. 01. 2021Brodziak, KyleDET Detroit Red Wings
10. 01. 2021Mueller, MircoNJD New Jersey Devils
10. 01. 2021Hutton, BenLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Schaller, TimLAK Los Angeles Kings
10. 01. 2021Hunwick, MattBUF Buffalo Sabres
10. 01. 2021Manning, BrandonEDM Edmonton Oilers
10. 01. 2021Weise, DaleMTL Montreal Canadiens

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-DALDAL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-DETDET01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-STLSTL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-COLCOL04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-ARIARI04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 11. 05. 2021 01:00
MTLMTL-EDMEDM01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - DALDAL23511312
WSHWSH - PHIPHI2900422
CBJCBJ - DETDET10911188
MINMIN - ANAANA2820168
VGKVGK - STLSTL121421411
LAKLAK - COLCOL1722420
SJSSJS - ARIARI2162322
BOSBOS - NYRNYR2201416
PITPIT - BUFBUF2210019
WPGWPG - OTTOTT00000
NYINYI - NJDNJD00000
WSHWSH - PHIPHI00000
FLAFLA - TBLTBL00000
CBJCBJ - DETDET00000
TORTOR - MTLMTL00000
NSHNSH - CARCAR00000
MINMIN - ANAANA00000
EDMEDM - VANVAN00000
VANVAN - CGYCGY00000
VGKVGK - STLSTL00000
LAKLAK - COLCOL00000
SJSSJS - ARIARI00000

Narozeniny hráčů

08.05.Whitney, Ray49 let
08.05.Markkanen, Jussi46 let
08.05.Reid, Darren38 let
08.05.Locke, Corey37 let
08.05.WSHEller, Lars32 let
08.05.NYIMartin, Matthew32 let
08.05.Gelinas, Eric30 let
08.05.PHIHayes, Kevin29 let
08.05.PITPettersson, Marcus25 let
08.05.OTTAbramov, Vitaly23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.04.BUFOkposo- Poranění tváře
19.04.NSHTinordi- Poranění horní části těla
14.04.BUFUllmark- Poranění dolní části těla
12.04.Gross- Poranění dolní části těla
10.04.CBJWerenski- Kýla
07.04.CBJJenner- Zranění prstu
06.04.ANAMilano- Poranění horní části těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

06.02.2021 21:13 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, odpověděl bych Vám, ale jelikož bych se opakoval, když jsem Vám na ... [Hlavní diskuze]
06.02.2021 09:48 - hojan - Dobrý den. Z dnešních zápasů to je 6 a 7.2. se hraje pouze šest a to ještě zápa... [Hlavní diskuze]
26.10.2019 21:25 - krusky47 - co Boston jak dneska [Diskuze k týmu: St. Louis Blues]
02.09.2019 22:21 - Tomáš David - NHLportal.cz - Každé retro dresy jsou skvělým marketingovým tahem. Bílý trikot Kings z 90. let ... [Hlavní diskuze]