Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 11. 01. 2012 v 02:30 SEČ
  CHI CBJ  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2012 01:30Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
07. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche0:4PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 01:00Philadelphia FlyersPHI-CHIChicago Blackhawks5:4PreviewReviewVideo
03. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-EDMEdmonton Oilers3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
09. 01. 2012 02:00Anaheim DucksANA-CBJColumbus Blue Jackets7:4PreviewReviewVideo
07. 01. 2012 22:00Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets0:1PreviewReviewVideo
06. 01. 2012 04:30San Jose SharksSJS-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo
01. 01. 2012 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 12. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:6PreviewReviewVideo
30. 10. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
02. 04. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks3:4sPreviewReviewVideo
19. 02. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets3:4PreviewReviewVideo
02. 02. 2011 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks4:7PreviewReviewVideo
27. 12. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
24. 10. 2010 02:30Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets2:3PreviewReviewVideo
16. 10. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
29. 03. 2010 01:00Chicago BlackhawksCHI-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks422413553134:1237-54-320-2214-5-410-8-14-64L
CBJ Columbus Blue Jackets41112552799:1374-53-422-196-11-35-14-22-81L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks2314543277:654-42-311-126-43L
CBJ Columbus Blue Jackets2061131547:541-31-214-63-74L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks1910812157:583-12-09-105-52L
CBJ Columbus Blue Jackets2151421252:833-22-28-134-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8522Chicago Blackhawks CHI-CBJ Columbus Blue Jackets95322160

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (+1.5)
albialevesarseaveomarayrton0322barsa14bluestar
bulldozzerburningflamedawe007dejvid123denilson23desspidetredwing
diwebraindrahokamdreeksdrew73dubo197elnino17exdream
figigabik501gaborikgeorgito7ggiannihabrdharmm
heroeshiguainhojanhonzas114hossachalaninana
jarbo1johannkirstenkubajszizkovkunty8lieseklubke
lukinlumumanky13marting2802matkokubko88matys1979m.beranek
mc.easymeda4miguelmihalmichallmilanjogimilan52
mirek65modanosnkono2011nyhcoxmanpaul68pecanek
pencepchewpeto_17pivopolstarovocislopsychonautpuma21pumukli78
rockyroman19romikdrwsakalsimplenickskoumispalini
startersupermantenconepijetesousthajskemenuurbanvasconi
vitivlastikklfvolny85vonsalatwashington-lukywencaxett1969
zdenal75zerzmizuzkarabat77andrej

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dejvdejvidjakubsichtavelys

Tipovali, že vyhraje Columbus Blue Jackets (-1)
blackhawkseddy5555

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
blackhawksbulldozzerdetredwingdreeksgaborikgeorgito7habrd
heroeshonzas114jakubsichtajohannmarting2802matkokubko88matys1979
mc.easymeda4nkono2011polstarovocislosupermanwencazdenal75

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
alevesarseaveomarbarsa14bluestarburningflamedawe007
dejvdejviddejvid123denilson23diwebraindrahokamdrew73dubo197
elnino17exdreamgabik501higuainhojanhossachalan
inanajarbo1kirstenkubajszizkovkunty8lieseklubke
manky13m.beranekmilan52mirek65modanosnyhcoxman
paul68pencepchewpivopsychonautrockyroman19romikdrw
sakalsimplenickskoumispalinistartertenconepijetesous
thajskemenuurbanvasconivlastikklfvolny85vonsalatwashington-luky
xett1969zerzmizuzkarabat77andrej

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2441521
NJDNJD - COLCOL3422422
NYINYI - ANAANA10136178
WSHWSH - LAKLAK2513619
CBJCBJ - TORTOR10127719
STLSTL - WPGWPG131241114
DALDAL - BOSBOS16851015
EDMEDM - MINMIN10127422
SEASEA - DETDET2711719
VANVAN - CARCAR2225521
VGKVGK - TBLTBL1892718

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]