New York Islanders - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 28. 03. 2017 v 01:00 SEČ
  NYI NSH  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2017 00:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
25. 03. 2017 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:4sPreviewReviewVideo
23. 03. 2017 01:00New York RangersNYR-NYINew York Islanders2:3PreviewReviewVideo
18. 03. 2017 18:00New York IslandersNYI-CBJColumbus Blue Jackets2:3pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2017 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2017 01:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks7:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2017 01:00Nashville PredatorsNSH-CGYCalgary Flames3:1PreviewReviewVideo
21. 03. 2017 01:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes3:1PreviewReviewVideo
19. 03. 2017 00:00Carolina HurricanesCAR-NSHNashville Predators4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 03. 2016 01:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders4:2PreviewReviewVideo
16. 10. 2015 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
20. 02. 2015 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
13. 11. 2013 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators3:1PreviewReviewVideo
13. 10. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
16. 01. 2012 19:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2010 02:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders5:0PreviewReviewVideo
10. 02. 2010 01:00New York IslandersNYI-NSHNashville Predators4:3sPreviewReviewVideo
21. 12. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators7438251187222:2056-112-434-4023-8-715-17-46-43W
NYI New York Islanders7435271282218:2257-122-435-3920-11-715-16-55-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators38238753126:982-70-218-208-24W
NYI New York Islanders382011747121:1133-70-216-225-54L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders36151653597:1124-52-219-176-43W
NSH Nashville Predators36151743496:1074-42-216-204-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15105New York Islanders NYI-NSH Nashville Predators231762119

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
dilitfrancoagolocharlignac75joe33krab88
kubalinlacroixlspamatys1979mik848milan49milan52
milda18mtlnirvanaczondispackova.ivetpetterson76popelka
silvia7wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26berry65exxefuneshojanhoooryica62
jarynkurolavacamakermaly.petkomilan66ondon
paul68putenkawilly

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (+1.5)
barsa14capslukdave81dindamojmir67pixie

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
berry65capslukfrancoafunesgolohojanhooory
ica62jarynkrab88lavacamakermaly.petkomik848
milan49mojmir67mtlpaul68putenkasilvia7wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14belo26benourckkvvlkdave81dilitdinda
charljoe33kurolspamatys1979milan52milda18
ondisondonpackova.ivetpetterson76pixie

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

29. 10. 2026 - 30. 10. 2026
Viktor Arvidsson
Viktor
Arvidsson

GÓLY: 3
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 3
Tage Thompson
Tage
Thompson

BODY: 5
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

PLUS/MÍNUS: +3
Hayden Hodgson
Hayden
Hodgson

PIM: 15
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 10
Quinn Hughes
Quinn
Hughes

ICE TIME: 33:41
Joel Hofer
Joel
Hofer

ZÁKROKY: 31
Nico Daws
Nico
Daws

SAVES: 100%

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 00:00
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
FLAFLA - WPGWPG2412421
CGYCGY - SEASEA10710421
BOSBOS - CHICHI2301120
DETDET - STLSTL1068714
NSHNSH - TBLTBL1518615
NYINYI - EDMEDM6711516
LAKLAK - BUFBUF1095615
SJSSJS - OTTOTT1932616

Narozeniny hráčů

30.10.Westcott, Duvie49 let
30.10.Greene, Andy44 let
30.10.Collins, Sean43 let
30.10.Strachan, Tyson42 let
30.10.Stafford, Drew41 let
30.10.Stewart, Chris39 let
30.10.LAKPanarin, Artemi35 let
30.10.MTLMontembeault, Sam30 let
30.10.BUFGilbert, Dennis30 let
30.10.BUFThompson, Tage29 let
30.10.COLMakar, Cale28 let
30.10.NJDBoqvist, Jesper28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
29.10.MINSpurgeon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]

Poslední články z Nbasket.cz